Donderdagmiddag kwam ik in het ziekenhuis voor een echo en kreeg ik te horen dat ik mocht stoppen met progynova en utrogestan. Ik heb een tp gehad in een kunstmatige cycles dus ben wel afhankelijk van de medicijnen. Ik heb dus dinsdag mijn laatste progynova en utrogestan in genomen. Maar nu vraag ik me toch af of dit wel goed is aangezien iedereen tot 12 weken moet gebruiken. We hadden wel een positieve hartactie gezien en d eBay bewoog al. Ik ben nu 9 weken en 4 dagen.
Wij mochten met 7 weken ook stoppen met progynova en utrogestan, maar ik heb gevraagd of ik tot de termijnecho door mocht gebruiken. Dus uiteindelijk met 11 weken gestopt.
Gefeliciteerd! Ik mocht met 5/6 weken al stoppen met de utrogestan. Dit voelde ook niet goed en toen ik dit aangaf kreeg ik gelijk zonder problemen voor een paar weken extra. Rond jouw termijn ben ik ook gestopt. Als er geen echte bijzonderheden zijn ben je niet afhankelijk van deze medicijnen. Het lijkt erop of je lichaam de zwangerschap goed oppakt. Dus vertrouwen krijgen in je lichaam krijgen