Vanochtend half 8 zijn mn vliezen gebroken. een overduidelijke golf van doorzichtig water met vlokken. Nog geen weeën te bekennen. spannend!!!!
Spannend inderdaad! Nu wachten op weeën. Wie weet op de valreep nog een Paasbaby . Succes en zet 'm op!
Spannnnend!!! heel veel succes! Mijn vliezen zijn nooit uit zichzelf gebroken, zou dat zo 'grappig' vinden eens mee te maken
Ik dacht echt dat ik nog zeker een paar weken zou doorlopen. Maar een raar gevoel is het wel. Ik dacht dat ik in bed plaste. tot ik mijn vriend riep en hij zei "er zitten witte vlokjes in hoor" Hij is op van de zenuwen en ik ben eigenlijk heel relaxed.
Spannend zeg! Hier toen ook gebroken vliezen met 38 week. Helaas gebeurde er bij mij niks en werd het ingeleid 2 dagen later.
Hier ook nog steeds geen weeën. De verloskundige komt eind van de middag even checken en een plan van aanpak doorspreken. zo'n gek gevoel dat ik al 6 nieuwe kraam verbanden in heb gedaan omdat het blijft lopen en Ik gewoon niks voel. geen krampen helemaal niets. Het enige waar ik me druk om maak is mn verschrikkelijke oorontsteking