Hallo allemaal, Kan iemand mij misschien vertellen hoeveel dagen er tussen een punctie en een terugplaatsing zitten? Ik dacht dat er een dag tussen zit, maar soms lees ik 2 dagen.
Toen ik nog in het EMC in Rotterdam liep, zat er elke keer 3 dagen tussen. En de laatste keer liep ik in Tilburg en daar had ik toen na 2 dagen de terugplaatsing en van die poging was ik ook zwanger. Wat ik van Tilburg weet, is dat ze na 2 dagen sowieso bellen en dan beslissen of het op dag 2 of dag 3 wordt teruggeplaatst. Welk ziekenhuis loop je?
Hoi Ginny, Ik loop zelf in het AMC en als ik naar het schema kijk zit er 1 dag tussen punctie en terugplaatsing. Best snel op elkaar vind ik. Daarnaast zit ik ook heel praktisch te denken aan mijn werk: als ik de punctie op maandag krijg en woensdag de terugplaatsing heb ik een mega probleem. Heb iets mede georganiseerd en dat vindt plaats op woensdag en ik mag daar absoluut niet bij afwezig zijn. En eerlijk gezegd heb ik ook geen zin het te vertellen aan mijn collegae...het loopt niet zo lekker en wil hen geen munitie geven.
Ok, dan lijkt het mij sterk dat ze zo snel al de terugplaatsing doen in het AMC. Oef....valt een last van mijn schouders
Bij ons in het Radboud had ik op maandag de punctie, op woensdag werden we gebeld over het aantal ontstane embryo's en op donderdag was de terugplaatsing. Groetjes, Josien
Je moet het een beetje vergelijken met een natuurlijk proces. Dan duurt het ook even voor het eitje in de baarmoeder is. Elmo
Bij mijn schoonzusje hadden ze op woensdag geloof ik de punctie en op vrijdag al de terugplaatsing. Helaas is het bij hun mislukt, en dit was waarschijnlijk de laatste poging die ze gedaan hebben
Bij ons in het ziekenhuis krijg je de 3e dag na de punctie te horen of er embryootjes ontstaan zijn. De terugplaatsing is dan ook meteen diezelfde dag nog.
Oops, dat is dus wat er ook staat volgens mijn schema. Een dag de punctie, dag rust en dag daarna terugplaatsing. Maar goed, kan er toch verder niet veel aan veranderen als het ook zo is.
Ja, heb inmiddels ook zh gesproken en zij hanteren ook 2 a 3 dagen tussen punctie en terugplaatsing. Maar snap de info in de info-map dan niet maar goed.
Is die niet verouderd? Nou ja, je weet nu hoe het werkt :-D Als er maar een terugplaatsing komt toch!
He Smoeltje, Bij ons in het VU is het afhankelijk van de kwaliteit! Hoe sneller het deelt des te sneller plaatsen ze terug (2 of 3 dagen een enkele keer 4 dagen) Succes, Schaapje