Ik heb in mijn omgeving al meerdere keren meegemaakt dat het niet klopte. Dus ik geloof er niet zo in
@ tal, ja volgens mij zeggen ze dat, ben benieuwd of dat fabeltje klopt! was namelijk bij mijn dochter vrij rond en laag. en dit kindje is puntiger en hoger in dragen (mijn baarmoeder ligt zo'n 10 cm hoger dan nu zou moeten en onder is niks dus de hele buik ligt hoger, gelukkig is het totaal goed bij het aantal weken dat ik ben) maar moet zeggen dat alles wel anders is deze zwangerschap, dus ben heel benieuwd naar het geslacht en verdere reacties op dit topic
hmmmmz vreemd want ik meende gehoord te hebben dat als je het puntig draagt en laag een meisje en draag je het rond en wat hoger word het een jongen! ik draag het laag en puntig en word een meisje vriendin van me droeg het ook zo en dat werd ook een meisje maar ik denk dat dat toeval is hoor en at het gewoon een bakerpraatje is ze zegge nook dat jongens drukker zijn dan meisjes in de baarmoeder nou mijn kleine meid is vreselijk druk dus..... :
Ik heb toch echt 4 meiden en van allemaal een ander buik, nu ook en is het een jongen maar dat zegt dus niks!
Tis bij mij maar net hoe meneer zijn kont heeft liggen. De ene keer heb ik een puntige buik en laag en de andere keer een hog ronde. De ene dag kan mijn buik zelfs groot lijken en de volgende is hij weer minder. Tis toch echt een knul! Gewoon een fabeltje dus.
De een zegt het word een meisje de ander zegt het word een jongen. We zien het aan je buik zeggen ze. Ik weet wat het word en er zitten er iig heel veel naast
onzin ik heb bij al mijn zwangerschapschappen laag en puntig gedragen en het is 1 jongen en 1 meisje geworden.........nu is mijn buik nog plat dus van deze zou ik het nog niet kunnen zeggen!