Fietsen mee naar Bella Italia?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door labrador, 4 apr 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. labrador

    labrador Fanatiek lid

    16 dec 2010
    2.343
    0
    36
    Wij gaan aankomende zomer voor het eerst met de caravan naar Bella Italia in Italiė met onze kinderen van 2 en 5 jaar. Ik weet dat het een grote camping is en vraag mij af of we onze fietsen mee moeten nemen om bijvoorbeeld naar het zwembad te gaan omdat anders het een eindje lopen is.

    En wij willen onderweg overnachten op een camping. Is het verstandig om vooraf te reserveren of kun je in de zomervakantie gewoon naar een camping toe rijden en vragen of ze plek hebben?
     
  2. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.468
    3.914
    113
    Vrouw
    Nee joh, ik zou echt geen fiets meenemen voor op de camping. Ja het is een grote camping, maar echt wel te belopen. Voor de kinderen evt. (loop)fiets of stepje ofzo mee of een buggy/bolderkar waar je alle zwembadspullen in kunt doen.
    Wel leuk om de fietsen mee te nemen om bijv. een stuk langs het meer te fietsen en de omgeving te verkennen.

    Voor een overnachtingsplekje zou ik niet reserveren, ook omdat je dan ‘vast’ zit aan die plek. Stel dat het verkeer tegen of juist mee zit. Wij hebben nog nooit gehad dat er geen plek was (weliswaar met een tent). Ga niet te laat op zoek naar een camping, dan heb je nog wat meer reserve tijd (en kom je niet in het donker/slaaptijd aan).

    Veel plezier!
     
  3. labrador

    labrador Fanatiek lid

    16 dec 2010
    2.343
    0
    36
    Wij willen rond 5 uur vertrekken vanuit midden nederland en hopelijk in de middag een camping vinden.

    Het is voor ons allemaal nieuw dus tips zijn welkom
     
  4. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.332
    10.295
    113
    Wij zaten vorig jaar in peschiera del garda (andere camping) maar wij hadden er voor gekozen om in duitsland te overnachten en de volgende dag verder te rijden (via Zwitserland )

    Als je een tent hebt of caravan denk ik wel dat het lukt om ergens een plekje te vinden, afhankelijk van bungelow, stacaravan etc zou ik boeken.

    Fiets op de camping zou ik niet doen, wil je in de omgeving fietsen kan dat natuurlijk wel (mijn man had de wielrenfiets mee)
     
    labrador vindt dit leuk.
  5. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    Lopen is gewoon te doen
    Wij overnachten in Oostenrijk camping aan de brenner
     
  6. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    Wij rijden morgens 2uur aan en zijn rond uur of 1 in Oostenrijk en dan rijden we morgens rond half8 8uur de brenger naar Bella italia zijn we rond uur of 10 dan heb je geen last van vrachtwagens
     
  7. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    Wanneer gaan jullie wij gaan ook weer
     
  8. labrador

    labrador Fanatiek lid

    16 dec 2010
    2.343
    0
    36
    Wij gaan 18 juli.

    Vanuit welk gedeelte van Nederland vertrekken jullie? En rijden jullie met caravan?
     
  9. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    Wij 14 juli ja met eigen caravan
    Vanuit noord brabant
     
    labrador vindt dit leuk.
  10. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.812
    9.319
    113
    Gelderland
    Als je de ruimte en mogelijkheid hebt zou ik ze gewoon mee nemen. Op de camping heb je ze misschien niet nodig maar je kan prima op de fiets naar het stadje toe.
     
    labrador vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina