Kosten Man bij IVF traject

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Angel2005, 19 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angel2005

    Angel2005 Bekend lid

    25 jun 2014
    655
    219
    43
    Utrecht
    Lieve meiden,

    Ik heb even een vraag m.b.t. de kosten die een man moet maken tijdens het IVF traject. Ik kreeg zojuist de rekening van mijn verzekering en mijn man krijgt €255 euro gefactureerd aan eigen risico.

    Dat zou dan zijn (wat ik denk want het staat niet gespecificeerd)
    - 1x semenonderzoek
    - 1x bloedprikken om ziektes uit te sluiten
    - 1x semen aanleveren IVF 1
    - 1x zaad aanleveren IVF 2

    Klopt het dat ze hem dit bedrag in rekening brengen? Of wat zijn jullie ervaringen bij jullie zorgverzekeraar?
     
  2. LVtje

    LVtje Fanatiek lid

    20 jan 2014
    3.128
    1.100
    113
    Vrouw
    Bij ons zijn die kosten inderdaad ook van het eigen risico van mijn man afgegaan.
     
  3. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Hier destijds ook eigen risico.

    De zaad en bloed onderzoeken komen op zijn verzekering en vallen onder de basisverzekering en dus heb je eigen risico.

    Het overige grote deel is bij de vrouw. En die krijgt vervolgens ook nog haar eigen risico.
     
  4. Angel2005

    Angel2005 Bekend lid

    25 jun 2014
    655
    219
    43
    Utrecht
    Bedankt dames! Wilde het toch even checken ;)
     
  5. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    21 mei 2018
    5.342
    1.823
    113
    Vrouw
    Hoi sorry dat ik hier even inbreekt, zit namelijk met een vraag hierover. Staat er ook bij hoeveel het kost per onderdeel?
    Mijn partner heeft het semenonderzoek al gehad namelijk dus vraag me af, mochten we volgend jaar met ivf moeten beginnen , welke kosten overblijven. Waarschijnlijk alleen "zaad aanleveren ivf 1" mogelijk bloedonderzoek nog.

    (Als dat niet zo'n hoog bedrag is kunnen we voor hem max eigen risico aanhouden)
     
  6. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    Als je een intake hebt bij de gyn./fertiliteitsarts, wordt er ook bij hem een consult in rekening gebracht als je met z'n tween komt.
    Ook voor een tp na een geslaagd traject moest manlief verplicht mee.
     
  7. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    21 mei 2018
    5.342
    1.823
    113
    Vrouw
    Oh dat ook nog, dat gaat wel in de honderden euro's lopen dan denk ik. Dan misschien beter laagste eigen risico nemen. We hebben intake bij fert. Arts al gehad en zaadonderzoek maar moeten nog wel op intake voor ivf. Het ziekenhuis zelf geeft niet echt duidelijk antwoord. De financiële afdeling zegt dat er waarschijnlijk niets meer gedeclareerd wordt maar van de secretarre op de poli begrijp ik waarschijnlijk wel (en dat ik op de zaken vooruit loop maar ja je moet nu beslissen wat je met zorgverz doet)
     
  8. Pitaa91

    Pitaa91 Fanatiek lid

    6 jun 2017
    1.349
    814
    113
    Vrouw
    Bij SFG moest hij de kosten betalen, omdat zijn zorgverzekering geen contract heeft met SFG daarom kreeg hij alleen 70% vergoeding. Bij MCK kreeg hij dus wel 100% vergoeding, omdat zijn zorgverzekering wel contract heeft met MCK.
     

Deel Deze Pagina