Oke, de favoriete leidster van onze jongste gaat met verlof. Noah is echt helemaal gek op haar, als hij haar alleen al hoort, weet hij niet hoe hard hij moet spartelen Lachen, gieren en brullen is het met haar. De hele dag heeft ze hem volgens mij vast, want elke keer als ik er kom loopt ze met hem te sjouwen. En niet omdat hij zo vervelend is, of omdat hij zichzelf niet kan vermaken, nee hoor ze vinden elkaar gewoon erg lief. Maar goed, nu gaat ze dus met verlof ( ze heeft al een kindje van 2 en een overleden kindje die nu 4 zou zijn ) en ik denk dat hij flink moet afkicken. Ik wil haar dus een leuk verlof cadeau geven, en dan ook een beetje van Noah. Ik zat al te denken aan chocolade, en iets lekker qua verzorging. Een haarmasker, scrubsel ofzo. Maar dat vind ik best wel standaard, en ik ben een beetje Toos Inspiratieloos. Dusssss..... iemand nog leuke ideeën?
je kan een lekker verwend pakktje maken: iets te smullen, iets leuks ( kleins ) voor de baby, lekker body lotion anders smeerseltje, tijdschrift....ga zo door net hoe veel en duur je het wel maken leg dat leuk neer of stop het in een mandje en doe er van de doorzichtige folie om om het dicht te maken kaartje met evt foto van je kindje erbij lieve text en klaar!! Heb zoiets laatst ook gedaan toen de favo juf van mijn oudste naar het ziekenhuis moest viel super in de smaak!!
o wat lief zeg!!! Het maakt echt niks uit wat je geeft, je ideeen zijn al erg leuk. Het gebaar alleen al is hartstikke leuk.
Bedankt! Ik ga een leuk pakketje maken. Wat tijdschriften, lekkere bodylotion en een maskertje, chocolade, een lufa en een knuffeltje voor de baby. Een leuk kaartje erbij met het handje van de jongste erop ( met verf ). En dat inderdaad op elkaar stapelen en een doorzichtig papiertje erom heen. Ben benieuwd hoe ze het vindt!
gaat ze vast heel leuk vinden!! Alleen al het feit dat je als ouder de moeite neemt om zo attend te zijn al super......vind ik.