Hallo hallo, 3 dagen na NOD: Vanochtend werd ik wakker.... bruinverlies! Ik dacht nee he maar.. ik moet zoveel plassen de hele dag door dus heb toch getest en .. ZAG EEN STREEPJE! Hebben kruidvat test en bij de T zie je duidelijk een lichtroze streep, niet zo donker als de streep bij de C. Nu weet ik nog niet of ik zwanger ben hoor. Is die streep nou goed? En hoe zit het met het bruinverlies? Moet ik langs de dokter of een andere test doen? Heb er nog 1 hier liggen, weer kruidvat. Heb een foto van gemaakt, kunnen jullie het ook zien. Tell me! Knuffel, Inkie
Hey vriendinneke, haha.. jij mocht hier eigenlijk niet kijken he Wij hebben ons eigen forum. Geintje. Zoen
Ik vind het eruit zien als een heel duidelijke streep \/ ! Als ik jou was, zou ik anders (als je blijft twijfelen) voor de zekerheid morgenochtend of overmorgen even nogmaals testen, bijv met de digitale clear blue. Als je zwanger bent dan zal je HCG over 2 dagen al weer stukken hoger zijn dan vandaag en dan zal die test vast en zeker 'zwanger' aangeven! Maar ik durf je al wel voorzichtig te feliciteren, meid!
@allemaal: Wat een fijne reacties van jullie allemaal. Ik vind het alleen zó onwerkelijk. Heb toch maar even advies aan de huisarts gevraagd (nou ja, het verhaal uitgelegd aan de assistente). Ze laat vanmiddag m'n arts terugbellen. Had wel al gezegd; misschien dat ik gewoon moet wachten met nog een test tot vrijdag hoor. Maar ze wilde haar toch laten bellen. Heb over het bruinverlies verteld en daar heeft ze het nauwelijk over gehad dus.... Spannend hoor.
gefeliciteerd hor! Geniet ervan! Ik heb vandaag of morgen mijn ongi (hoop het niet!) En wel wat lichtebruine afscheiding maar minimaal! Dit zegt dus niet alles als ik nu lees dat jij zwanger bent! Fijn voor je echt en het geeft mijn ook gelijk nog wat exhtra hoop! (ja ik zal niet teveel hopen hor!) groetjes mmooii
Gefeliciteerd Inkie27 ! Je hebt gelijk mmooii. Blijven hopen. Ik heb de laatste 6 maanden altijd een cyclus van 28 dgn gehad. De laatste twee maanden is het opeens gaan afwijken. Gisteren was ik twee dagen overtijd. Ik dacht echt dat ik zwanger was. Vandaag wat laat in de ochtend helaas wat bruinverlies, dus ik denk gelijk #@&* ! Maar nu ik dit lees, hoop ik dat het alleen daarbij blijft en dat ik toch misschien kan testen.
ik heb ook op nod dag bruinverlies gehad en kijk ben nog steeds zwanger. Geen twijfel mogelijk een dikke proficiat