Vraag over afbouwen

Discussion in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' started by Suzzert, Sep 27, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Suzzert

    Suzzert Fanatiek lid

    May 12, 2012
    3,340
    4
    38
    Rotterdam
    Hallo!

    Ik geef nu vijf maanden borstvoeding en ik langzaam gaan afbouwen. En nu heb ik er het 1 en andere over gelezen en ik begin gewoon met het weg laten van 1 voeding. Alleen hoeveel kunstvoeding geef ik dan? Ik las op borstvoeding.nl 100 ml kunstvoeding. Maar ik wil de voeding in de middag gaan vervangen want dan werk ik vaak. Is het dan niet handiger om gewoon aan te houden wat op de verpaking staat?

    Alvast bedankt!
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    Dec 2, 2005
    11,590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    over het algemeen is het zo dat je bij borstvoeding vaker voedt en dat je kindje dus minder ml per keer krijgt. Bij flesvoeding wordt vaak nagestreefd om zo snel mogelijk minder voedingen per dag te geven en dus grotere hoeveelheden per keer.
    Om je kindje langzaam te laten wennen zou ik in het begin gewoon 100 ml geven, het is ook iets zwaarder verteerbaar dan borstvoeding. Je merkt vanzelf wel of ze er genoeg aan heeft of dat je eventueel toch moet ophogen.
    Succes en bij meer vragen hoor ik het graag weer.

    Mirjam
     

Share This Page