We zijn bezig voor een 2e kindje. Paar maanden geleden nog een vroege miskraam gehad, en ik was al heel erg bezig met zwanger worden. Nu heb dat na de miskraam (losgelaten). Mijn cyclus is 35-37. Normaal gesproken heb ik een dag of 4 van te voren al last van roodbruin bloedverlies, meestal een teken dat ik na enkele dagen ongesteld moet worden. Maar nu ben ik op dag 35 maar ik heb geen enkele teken van bruinbloed verlies, maar juist veel meer witte afscheiding. Zou het misschien kunnen zijn dat ik zwanger ben?
Het zou idd kunnen. Ik heb sinds 2 dagen ook steken in mijn linkerlies normaal nooit last van en sinds vandaag witte afscheiding. Vorige week positieve ovu gehad en geklust . Zou het innesteling kunnen zijn. Ik ga voor je duimen dat je zwanger bent.
Spannend Miranda88,hoe is het nu bij jou? Ik ga zo dadelijk even een zwangerschapstest kopen. Er is nog geen enkele teken dat ik ongesteld zo worden nu.Wel een beetje pijnlijke borsten, maar goed als iets wilt, kan je lichaam je natuurlijk ook voor de gek houden.
Ja bij mij zijn de steken nu over. Nog wel witte tot doorzichtige afscheiding. Vanmorgen pijn in me onderrug maar dat heb ik normaal ook als ik ongi moet worden. Maar nu is de rugpijn weg dus misschien heb ik gwn raar geslapen. Heb je inmiddels als getest? Zal voor je duimen
Ja maar niet positief. Het lijkt erop dat ik toch ongesteld wordt. Pff zo balen! Wanneer ga jij testen?