M'n zoontje loopt sinds half jan. Ik las ergens dat aanbevolen wordt pas na een week of 6 schoenen te kopen en dat de zool van de 1e schoentjes heel soepel moet zijn. (Dat je die makkelijk moet kunnen dubbelvouwen) Vandaag zijn we gaan kijken maar mij viel op dat er alleen een bepaald hoog soort veterschoentje (dat je bij veel winkels in min of meer dezelfde soort hebt) zo'n echt soepele zool heeft. Nadeel vind ik juist die veters. Mijn zoontje zat er ook steeds aan. De zooltjes van andere schoentjes waren inderdaad niet soepel genoeg. Hij wilde er niet eens op lopen. Binnenshuis heeft ie slofjes van bobux. Wie weet waar er schoentjes te koop zijn met soepele zool en zonder veters? Liefst ook een beetje betaalbaar.
veters kunnen in dubbele knoop hoor Wij hebben ook veterschoentjes en zie het nadeel er niet zo van... Wel in dubbele knoop altijd!
Hihi, weet je dat ik echt even vergeten was dat je dubbel kan knopen. Tja, eerste kind en de laatste keer dat ik zelf veterschoenen had...
ik heb zo'n schoentjes laatst gekocht bij Scapino....... met een legerprintje hihi...en een ritssluiting boven op de schoen waar normaal de veters zitten! grtz Ramona (ik weet de prijs niet meer maar geloof dat je rond 10/15 euro hebben gekost)
Wij kwamen er ook achter dat ze de veters steeds los trok... Het is trouwens ook aan te raden om de schoentjes aan te laten meten. Kan al bij een Dolcis hoor, dus hoeft niet meteen een heel duur verhaal te worden. Maar die schoentjes die jij zoekt (hebben wij ook) zijn er niet zo bijzonder veel. Wij gingen er gewoon vanuit dat deze schoenen heel duur zijn en kort gedragen worden, maar het paar hierna hoeft alweer niet zo flexibel te zijn. Dan zou je al voor dr. Visscher van Scapino kunnen kiezen bijvoorbeeld.
Dr Visser heeft hier ook een paar van (EUR 27,95) Ik denk dat het die gaan worden. Scheelt in prijs toch behoorlijk met de andere 'goede' schoenen die ik gezien heb. Mooi vind ik ze eigenlijk allemaal niet.
ik vind de keuze ook heel beperkt hoor! (en eigenlijk ook geen van allen echt mooi, maar ja) Liam heeft zelfs nog maar maatje 19 en dan word het nog lastiger Wij hebben nu voor Liam een paar van Elefanten gekocht bij Van Haren (29,90) en deze hebben een brede klittenband sluiting bovenop. Gewone bruine, niks bijzonders.
Hier eergister eerste schoentjes gekocht. Schrok me rot van de prijzen! 80e was daar normaal Maar we hebben er uiteindelijk nog in de opruiming voor 24e gekocht met klitteband en zijn leren lopen schoentjes van Gattino. Vandaag ook nog een paar Jochies erbij met veters en idd dubbele knoop erin En het zijn allebei jongenschoenen Maar dat zie je niet echt vind ik
hmm hier nog zo'n kleinvoetige... mt 19 ook maar ze loopt al sinds september.. dus een paar fatsoenlijek schoenen is echt wel een must inmiddels maar er is gewoon ERG weinig in die kleine maatjes ze loopt nu op schoenen mt 20 en dat gaat prima... maar ik wil graag nog een paar zwarte laarsjes.. nou mooi niet dus zelfs in mt 20 zijn die nergens te krijgen en de meeste schoenenzaken zijn ook gewoon heel simpel "nou mevrouw.. dat word bijna nergens verkocht" maar laatst had iemand hier hele mooie site met goede babyschoentjes ietsje duurder dan ik nodig vond.. maar wel precies wat je zoekt denk ik kan alleen even niet op de naam komen.. maar wie weet komt dat nog
Hier trouwens ook maat 18! En we konden kiezen uit 2 soorten, vandaar dat het een jongesschoen is geworden
ik heb werkelijk geen idee toen ik ging lopen had ik maatje 16/17 daar was volgens mijn moeder werkelijk niks in te krijgen
ik heb adidasjes gekocht van de week met klittebandjes maar mijn dochter trekt de klittebandjes los haah duas ook nie handig maar schoentjes zijn wel soepel