De steken onderin worden erger, ik voel heel goed dat de baby zich naar onder wilt duwen, man soms krijgt ik zo steken dat ik even op adem moet komen dit is al de heledag vandaag bezig.... Heeft hier meerdere meiden last van?
Ik heb het ook sinds een week. Het voelt niet echt prettig! Vooral als ik opsta of loop.... Mijn man zegt dat ie alvast aan het opdrukken is op mijn schaambeen
heb ik ook al 3 weken en zoals je ziet moet ik nog 3 weken gaan dus ik vrees dat dit niet persee de start van je bevalling kan betekenen
Ik heb hier al last van sinds week 30 en ben op dit moment bijna 39 weken....begrijp precies wat je bedoelt!! :x Af en toe moet ik ook echt stoppen met lopen omdat ik dan enorme krampen krijg en hem als het ware idd voel "duwen" daar beneden. Vooral als ik opsta en begin met lopen heb ik hier last van.....vrees dat er niet zoveel aan te doen is helaas... Uiteindelijk allemaal voor het goede doel toch?
Daar heb ik ook last van en het lijkt sinds vorige week erger te worden. De verloskunidge heeft al gezien dat het kindje aan het indalen is. Ik word zelf wel een beetje zenuwachtig van dat gevoel, want het maakt me bang dat de kleine te vroeg geboren gaat worden ofzo......
Die van mij ligt al vanaf 28 weken vast onderin... maar volgens de VK zei dat niets over de uiteindelijke bevallingsdatum.
Ik heb echt al sinds week zeurende pijn op mijn schaambeen soms duurt het 5-10 minuten de zeurende pijn en soms krijg ik ineens flink steken vooral als de baby aan het bewegen is.... Ik moet echt mijn benen op elkaar doen zo pijn doet het en na 1 minuut soms langer gaat de pijn langzaam wegtrekken..