Sinds ik verlof heb slaap ik zo slecht wordt erg gek van. De eerst 3 dagen van me verlof sliep ik goed en vanaf donderdag is het mis gegaan. Lig gewoon wakker tot half 4 en val in slaap of heel licht in slaap zodra dee wekker van me man gaat ben ik alweer wakker. Iemand tips? Ik slaap overdags al niet eens meer maar zelfs dat helpt niet.
hoi hoi, ik heb dit ook een tijdje gehad en eigenlijk werkt er niets tegen behalve overdag heel veel doen en als je denkt moe te zijn of te worden gewoon naar bed gaan....of een warme douche of bad nemen voor je gaat slapen... sterkte
ja heb ik ook. eerst waren het nachtmerries. en daarna licht slapen. hopelijk komt het snel goed. hahahaha kussssssssssssss
Ik herken dit ook zo erg! Bij de eerste sliep ik ook erg slecht en nu weer. Ik slaap heel licht en lig vanaf 3 uur s'nachts tot een uur of 5 wakker. Ik word helemaal gek van het gesnurk van mijn man, terwijl ik die daarvoor nooit hoorde snurken. Echt vreselijk en nu met een kleine kan ik overdag ook moeilijker rusten, omdat ze ook weinig slaapt. Bij mij werkt ook niets. Of ik nu de hele dag gewekrt hebt, of geslapen heb, ik word gewoon wakker s'nachts.
Zou het niet gewoon een klok zijn die nu aan gaat de laatste weken. Want normaal kon je echt een bom naast me afsteken bij wijze van spreken en ik hoorde nog niks. Misschien kan ik iets hompatisch proberen ofzo moet vanavond toch naar de VK misschien heeft zij een tip
Ook wel logisch toch. Je hebt al die tijd hard gewerkt en nu ben je lekker vrij. De bevalling die eraan zit te komen. Je zal ook wel een beetje moeten wennen aan je vrije tijd. En het is ook zo spannend allemaal.
Ik heb ook maanden slecht geslapen. Bij mij hielp echt niets helaas. Ach, ik was in ieder geval al gewend aan al het slaapgebrek toen mijn zoon eenmaal werd geboren! Altijd positief blijven toch? Succes in ieder geval!
Helaas had ik hetzelfde, alleen dan de héle zwangerschap door! De meeste nachten maakte ik niet meer dan 3 tot 6 uurtjes als ik geluk had. Maar het rare is: ondanks de weinige uren slaap voelde ik me tot het laatst toe heel fit. Het is onbegrijpelijk hoe je lichaam best met weinig slaap toe kan. Maar het wakker liggen 's nachts is verre van leuk. Soms ging ik breien of lezen ofzo. Echte tips heb ik niet.
Kirst78 hier dezelfde probleem wordt om 3 uur wakker en val dan heel erg moeilijk in slaap. Ook door het gesnurk van mijn man en dan valt hij mij aan van ga gewoon slapen alsof ik dat niet wil Ik ga gewoon naar beneden tv kijken, maar ik moet wel om 7 uur opstaan om vervolgens naar mijn stage te gaan. Ik word er niet goed van. En ik ben pas 9 weken zwanger. Wens me succes
heey ik ken het probleem helaas eerst kon ik overal wel slapen maar als ik de afgelope anderhalve week er 6 uurtjes op heb zitten is het veel ik moet hievoor eigenlijk om 9 uur bloedprikken alleen moet ik nuchter nou dat lukt me nooit als daar verder niks uitkomt dan krijg ik voor 1 nacht een kuurtje zodat ik iig 1 nacht goed slaap het rare is geestelijk ben ik niet zo moe maar lichamelijk pffff ben verrot ik heb heel veel tips mee gekregen bij mij helpt het niks maar miss bij jullie wel je kamer koel maken een uur voor het slapen gaan warm douschen en een beker warme melk nemen een kussen in de rug onder de buik en tussen de knieen mocht je nou veel denken in je slaap alles voor het slapen gaan eerst opschrijven zodat je gedachtes leeg zijn hoop dat jullie er wel wat aan hebben liefs ancie
HIer ook een slechte slaper zonder tips. In mijn vorige zwangerschap hielpen enkele yoga-oefeningen nog wel eens, maar nu ook niet meer. Bovendien is mijn oudste verkouden en als ik al eens in slaap kan vallen, maakt hij me wel elk uur wkaker met hoesten en huilen. Ik zit er behoorlijk doorheen. Ben sinds vandaag met zwangerschapsverlof, maar we zijn aan het verbouwen, dus overdag uitrusten gaat ook niet lukken. Ik vond die opmerking wel erg positief klinken: zo ben je in elk geval vast gewend aan de gebroken nachten. DAar houden we het dan maar op!
hmmm ik ben op de helft maar ik slaap ook slecht! Om 11 uur val ik pas in slaap, tot maximaal 2 uur, dan moet ik plassen, dan lig ik tot half 4 wakker zo'n beetje, slaap weer tot 5 uur, dan gaat de wekker van manlief en kan ik niet meer slapen en heb ik verschrikkelijke honger, dus ga ik er maar uit om te ontbijten. De ene keer doe ik 's middags een tukkie en de andere keer (zoals vanochtend) ga ik weer terug mijn bed in om nog even te slapen, dat lukt dan wel weer gelukkig.