Hoe snel repatriëring naar Turkije?

Discussie in 'De lounge' gestart door Chiggy, 6 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik kan het zo snel even niet vinden :(
    In m'n omgeving is iemand overleden die in Turkije begraven zal gaan worden. Hoe lang duurt het dan voordat n lichaam naar Turkije gevlogen kan worden?
     
  2. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik denk niet lang want moslims dienen zo snel mogelijk begraven te worden (er vanuitgaande dat het een moslim betreft). Sterkte.
     
  3. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Thanks! Het is idd een moslim, maar nam aan dat bij repatriëring wel aan (veel?) formaliteiten voldaan moest worden en dit wellicht ook wat tijd in beslag neemt?
     
  4. Fieksels

    Fieksels Actief lid

    24 aug 2012
    153
    0
    16
    Noord Holland
    Ik had het laatst op mijn werk was wel een egyptenaar. Hij was maandags overleden en is woensdags terug gevlogen naar Egypte. Volgens mij heeft het ook te maken met je uitvaartverzekering/reisverzekering en of hij mee mag met het vliegtuig heeft nogal wat voeten in de aarde wat ik mee kreeg van hun.

    Gecondoleerd trouwens!
     

Deel Deze Pagina