Die 20 bedoelde ik ook echt LF 20d, maar zelfs maar 18. Wist dat het redelijk lang was wel, maar had dus geen exacte cijfers En is sowieso echt lang, wie heeft dat geduld!! En fase voor je eisprong van 20d is volgens mij geen enkel probleem. Wil enkel zeggen dat je ei traag rijpt (of overrijp, ook weer niet goed natuurlijk). Maar ik had bij de 1e (en 2e zwangerschap) cyclussen tot 35d met LF van 10d, en toch 2x gewoon zwanger geworden.
Ja dus je kreeg een echo met 5 weken (3 weken na eisprong), een positieve test 2 weken ervoor kan dan idd
Je hebt dus je eisprong niet opgespoord de afgelopen 2 zwangerschappen?? Dan verwacht ik dat jouw eisprong eerder was dan dag 14. Bijv al op dag 11-12. Als je dan posi test op cd 21 dan test je idd conform je cyclusdagen op 3 wkn, maar conform je ei ben je dan al 3+2/3+3 wkn zwanger
Klopt, de eerste keer was ik direct zwanger na stoppen met de pil, tweede keer onbedoeld zwanger geraakt. Bedankt voor alle info, wordt me nu al veel meer duidelijk!