Vraag voor diegene die meedoen met moeders voor moeders

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door hardlopertje, 17 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hardlopertje

    hardlopertje Bekend lid

    9 jul 2012
    853
    28
    28
    Ergens op de aardbol
    Vanmorgen had ik met een vriendin van mij een discussie over moeder voor moeders.
    2 jaar geleden heb ik meegedaan en toen heb ik een wikkeldoek een armband en een boek gekregen. Mijn vriendin heeft een paar maanden geleden meegedaan en zei vertelde dat ze niets had gekregen. Ik dacht dat dat kwam omdat je mss te kort had meegedaan. Ze vertelde dat ze 11 weken had meegedaan maar dat dat nu niet meer zo is. Mij lijkt dat erg vreemd.

    Weten jullie hoe dat zit en wat je dan anders er nu bij krijgt.

    Laat ik even duidelijk zin het gaat mij absoluut niet om de cadeautjes, maar juist om andere moeder te helpen. Maar ik ben gewoon nieuwsgierig te worden door deze discussie hoe dat nu gaat.
     
  2. MamaenMini

    MamaenMini Fanatiek lid

    6 dec 2011
    2.649
    76
    48
    Vrouw
    Utrecht
    Je krijgt bij intake gesprek het kadootje dus wel gek dat ze niks kreeg..
     
  3. Moli

    Moli Niet meer actief

    Hier bij intake een wikkeldoek gerkegen.
     
  4. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Ik heb ook een paar maanden geleden meegedaan en een wikkeldoek gekregen.
     
  5. Elvis

    Elvis Bekend lid

    31 okt 2013
    826
    1
    16
    NULL
    NULL
    Bij de derde kreeg ik "alleen" een wikkeldoek. Ook nog een ontzettende warme, synthetische. Die hadden ze van mij mogen houden. Misschien is die wel uit de handel gehaald. Mijn zoon lag er een keertje in en toen leek het daarna wel of hij koorts had.

    Bij mijn eerste twee (dat is 8 en 6 jaar geleden), kreeg ik een welkomst cadeau (weet ff niet meer wat) en mocht ik ook nog iets uitzoeken. Dat kreeg ik dan aan het eind van de rit. Ik heb hier twee mooie nijntjes serviesjes staan.
     
  6. Elvis

    Elvis Bekend lid

    31 okt 2013
    826
    1
    16
    NULL
    NULL
  7. josephinevh

    josephinevh Fanatiek lid

    17 jun 2014
    1.316
    0
    0
    ik heb bij de intake een wikkeldoek gekregen en heb niet de volle periode meegedaan ivm vakantie. dit had ik bij de intake al aangegeven.
     
  8. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.474
    4.930
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Wikkeldoek zit nog steeds een de collectie.
    Heb er vriendelijk voor bedankt. Had hem bij de jongste ook gekregen en het is idd een vreselijk synthetisch ding. Dat terwijl synthetische Wikkeldoeken en dekens worden afgeraden voor hele kleintjes. Snap het dus ook niet zo.
    Bij de oudste kreeg ik toen nog een ketting (of armband. Mocht kiezen) een fotolijstje om een echo-foto in te doen en een boek (over iemand in een vruchtbaarheidstraject).
    De winkeldeken kreeg ik trouwens achteraf, per post. Dus niet bij de intake. Bij de oudste kreeg ik de kado's nog wel bij de intake. Misschien is dat veranderd?
     
  9. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik heb ook die wikkeldoek gekregen.
     
  10. Linky

    Linky Fanatiek lid

    12 jun 2014
    3.487
    172
    63
    Vrouw
    Ik ook een wikkeldoek en een armband, maar die armband was van een regionale zorgaanbieder die graag de actie wil stimuleren.
    Maar wel vreemd dat je vriendin niks gekregen heeft. Een cadeautje is niet echt iets om achteraan te bellen, maar toch..
     
  11. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Ik heb ook de wikkeldoek gekregen in januari toen werd het miskraam, dus bij m'n volgende zwangerschap mocht ik kiezen of weer een wikkeldoek of een zwangerschapsboek De grote geboorte gids, die heb ik toen gekozen! Alleen helaas MA. Nu weer een wikkeldoek gekregen :D
     
  12. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Ik heb bij de intake een wikkeldeken gekregen .
    Liefs
     
  13. schorpioen79

    schorpioen79 Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.740
    292
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Hier ook een wikkeldoek. Kreeg het bijneemt intake. Gebruik de doek alleen als ik naar het cb ga.
     
  14. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.474
    4.930
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Misschien gewoon nog even geduld hebben. Hier kwam de doek ook pas een maand of twee/drie na het beëindigen van m'n deelname.
     
  15. EdelHertje

    EdelHertje Niet meer actief

    "Vroeger" kreeg je een welkomsgeschenk (armband oid) en als je een lange deelnemer was kreeg je ook de wikkeldeken (deze kreeg je achteraf toegestuurd), welke ik overigens heerlijk vond bij mijn zoontje :).
    Het boek wat je toen kreeg was een "extraatje" en dus niet standaard.

    Tegenwoordig krijg je alleen een welkomsgeschenk en dat is de wikkeldeken geworden. Ongeacht Hoelang je mee doet en je krijgt hem meteen.
     
  16. Bollen

    Bollen Fanatiek lid

    22 jul 2013
    1.422
    7
    38
    NULL
    NULL
    Hier bij de intake de wikkeldeken gekregen!
     
  17. indy22

    indy22 Fanatiek lid

    20 okt 2012
    1.829
    25
    38
    Ik kon bij de intake deze keer kiezen tussen een armband of een wikkeldekentje.

    Vorige keer kreeg ik bij de intake een boek en een armbandje en na de volle 16 weken nog een wikkeldeken als bedankje dat ik het helemaal had afgemaakt.

    Deze keer geen bedankje na. Maar heb ook niet de volle 16 weken mee kunnen doen ivm veel in het buitenland zitten, dus misschien dat t daar mee te maken had?
     
  18. Light

    Light Fanatiek lid

    15 jun 2014
    1.549
    100
    63
    Vanaf week 9 meegedaan en bij de intake de wikkeldeken gekregen. Van vriendinnen (uit de regio) gehoord dat zij destijds (ruim 2 jaar geleden) nog een boek erbij kregen.
     
  19. hardlopertje

    hardlopertje Bekend lid

    9 jul 2012
    853
    28
    28
    Ergens op de aardbol
    Oké. Nee ze heeft ook geen doek gehad. Vreemd maar goed reden weet ik dus ook niet. Bedankt voor het antwoorden dames. Voor mij mag er een slotje op.
     

Deel Deze Pagina