Ik ben nieuw hier en zocht eigenlijk een beetje ervaringen. wij willen voor een 3e gaan in ons gezin . ik heb baarmoederhalskanker gehad en daardoor bestraald geweest. gelukkig heb ik mijn baarmoeder kunnen behouden! Ik ben in april schoon verklaard en nu mag ik dus weer zwanger worden. Ik ben gestopt met de pil en nu voor het eerst ongesteld. Heel weinig ook.. alles gaat in overleg met de artsen uiteraard. Wel is er een reële kans dat het niet meer lukt door de bestraling. ook is er kans op vroeggeboorte , maar mijn arts heeft ons gerustgesteld. ze kunnen erg veel natuurlijk en ik kom onder goede controle te staan. we stuiten geregeld op onbegrip,mensen die zeggen ach je hebt er toch 2? Waarom niet je baarmoeder verwijderen? Dit laatste is geen optie aangezien de ziekte op de baarmoederhals zat en niet in de baarmoeder zelf. Ik vind het heel kwetsend. nou ja we wachten af !
Heel spannend inderdaad! veel plezier en succes in de komende spannende tijd, hopelijk lekker snel goed nieuws. Laat andere lekker praten joh, het is jullie keuze!
Ten eerste: wat geweldig dat je het overwonnen hebt!!!! En inderdaad, laat de mensen lekker praten! Als jullie er allemaal achter staan, wie zijn hun dan om dat tegen te spreken? En de wens is er dus mijn duimen draaien heel hard dat jullie heel snel goed nieuws krijgen!
Zolang de artsen zeggen dat het voor jou en je toekomstige kindje geen gevolgen heeft is de beslissing aan je zelf. Als jullie graag een derde kindje willen moet je er zeker gewoon voor gaan. Je leeft tenslotte voor je zelf en niet voor wat anderen denken en zeggen.
fijn dat jullie in elk geval niet zo denken! idd ben ik ontzettend blij dat ik het doorstaan heb, mijn overlevingskans was dan wel 70% maar ja dan nog! de artsen zeggen dat het voor mij geen schade heeft,ook niet voor het kind. daarom houden ze me ook extra in de gaten mocht er toch wat zijn. ik ben benieuwd of het gaat lukken. hoelang zijn jullie al aan het proberen?