De titel zegt het al; moet je voor de echo een volle blaas hebben of niet? Want de verloskundige zei er bij het maken van de afspraak niks over, maar een collega zei van wel.... Thanx, J.
Ik moest bij mn allereerste echo's met lege blaas komen. Ik moest zelfs van tevoren naar het toilet nog, als ik voelde dat ik moest.
haha waar ik ging hingen zelfs briefjes op de muur, moet u naar het toilet overleg eerst met de assistent ik moest natuurlijk weer plassen dus vroeg van joh mag ik naar de wc, nou zegt ze liever niet eant door vocht in de blaas reflecteren de geluidsgolven beter en zie het duidelijker, als ik jou was zou ik het daar gewoon even vragen, veel plezier nickyz
tegen mij is toen verteld, bij uitwendige echo met volle blaas, en bij inwendige echo lege blaas. Dit geldt vooral nog in de eerste periode, later is een lege blaas voor jezelf een stuk prettiger
Bij mijn verloskundige hingen er ook briefjes aan de muur met daarop de tekst '' liever niet naar de wc te gaan voor een echo'''!
Zoals al eerder was gezegd door weet het even niet meer, is dit inderdaad met een inwendige echo geweest. (heb die in het begin alleen maar gehad)
Al eerder gezegd, maar je moet met een inwendige echo met lege blaas en bij een uitwendige echo met volle blaas. Weet niet wanneer je de echo hebt? En het kan ook goed zijn dat ze het eerst uitwendig proberen en als ze dan niks zien inwendig. Ik zou met een volle blaas gaan, plassen kun je nog altijd . xxx
Bij mij zeiden ze ook volle blaas. Dan konden ze eerst uitwendig kijken en als ze beeb dan niet konden zien mocht ik naar de wc en zou dan inwendig krijgen. Maar uitwendig was onze beeb al duidelijk te zien. Ik was toen 10 weekjes zwanger.
ik moest met 8w4 dagen een volle blaas hebben, dat hielp niet blaas drukte de baarmoeder weg... in plaats van naar voren. later bij de 11 weken mocht ik gewoon met lege blaas (ander echocentrum trouwens) . Dus het ligt er een beetje aan hoever je bent denk ik. Voor je zelf hoop ik op een lege blaas, volle is echt geen pretje vond ik maar misschien had ik ook wel te veel gedronken... (uit angst dat het niet vol genoeg was :S)