vraagje moeders voor moeders test ?????

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door staartje, 4 mei 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wat vervelend staartje, hopelijk krijg je volgende week woensdag meer duidelijkheid.
     
  2. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    wat ik me afvraag, als je alleen licht posi en nega testen heb gehad, ben je dan zwanger? je mvm test had toch wel donkerder moeten zijn. die van mij was ook knalpositief bij 5 weken 3 dagen.

    veel succes in elk geval, hopelijk krijg je goed nieuws!
     
  3. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.212
    35.991
    113
    Sorry, verkeerde tekst, niet goed gelezen.
     
  4. staartje

    staartje Bekend lid

    5 feb 2009
    806
    1
    18
    zorg
    brabant
    vanaond komt die mevrouw van moeders voor moeders om 19:30 uur ben benieuwd en een beetje bang :(
     
  5. Spannend Staartje, nu hopen dat je ook een dikke vette streep op haar test krijgt. Heb je zelf tussendoor nog getest? En woensdag echo toch?
     
  6. staartje

    staartje Bekend lid

    5 feb 2009
    806
    1
    18
    zorg
    brabant
    heb 06-05 voor het laatst getest licht positief heel dun streepje 2 voor 5 euro test
     
  7. Wat knap van je zeg dat je tussendoor niet meer getest hebt! Dat had ik niet volgehouden denk ik. Dat maakt het extra spannend vanavond. Geen zorgen maken hoor!
     
  8. Lemi

    Lemi VIP lid

    5 okt 2008
    13.306
    0
    0
    idd knap! ik heb net zolang doorgetest tot het streepje heel donker was en daarna nog een keer hihi. succes vavavond
     
  9. staartje

    staartje Bekend lid

    5 feb 2009
    806
    1
    18
    zorg
    brabant
    me test van moeders voor moeders is nog steeds niet goed positief nu moet ik weer wachten tot de echo woensdag
     
  10. Balen staartje, dat is niet zulk goed nieuws. Laten we hopen dat je gewoon niet zo snel HGC aanmaakt. Heel veel succes bij de echo morgen. Zal voor je duimen. x Bloempje83
     
  11. joanne1982

    15 apr 2009
    72
    0
    0
    HEEL VEEL SUCCES STAARTJE
     
  12. staartje

    staartje Bekend lid

    5 feb 2009
    806
    1
    18
    zorg
    brabant
    tets van vanmiddag was weer donkerder als die 05-05 en 06-05 gelukkig heb ik morgen die echo hier wordt ik echt gek van
    als het niet zo is is het niet zo maar hier wordt ik echt onzeker van !!!
     
  13. MyPrecious

    MyPrecious Niet meer actief

    Het zou echt kunnen zijn dat je minder lang zwanger bent hoor. Echt goed zaad kan 10 dagen in leven blijven heb ik gisteren ergens gelezen. Dus je eisprong kan best later geweest zijn.

    Veel succes.
     
  14. Dat is al een geruststellend feit, dat je testen wel donkerder worden!
    Succes morgen!
     
  15. [-o< Succes vandaag bij de echo [-o<
     
  16. staartje

    staartje Bekend lid

    5 feb 2009
    806
    1
    18
    zorg
    brabant
    hey jullie zullen het niet geloven ik ben gewoon zwanger alleen minder ver als ik dacht ongeveer 4 weken er was alleen een verdikking van slijm in de baarmoeder te zien nog geen vrucht zak nou heel klein ik vroeg nog of dat niet van de curretage kon zijn maar dat kon niet zij ze
    zij dacht ook dat ik omdat me testen al 21-04 licht positief waren dat dat nog van de curretage kwam dat dan nog in je bloed zit en dan later toch via de urine eruit komt
    en dat ik nu dan op dag 23 zit ongeveer dus ik test over 5 dagen nog een keer en ik moet over 2 weken terug komen
    me temp was vanmorgen ook 36,9 zo hoog is die nog niet geweest deze 50 dagen van me rare cyclus
    ben benieuwd :)
     
  17. Yoehoe Gefeliciteerd!
     
  18. maranka

    maranka VIP lid

    27 mrt 2007
    10.842
    0
    36
    Gefeliciteerd!
     
  19. MyPrecious

    MyPrecious Niet meer actief

    Gefeliciteerd!
     
  20. Lemi

    Lemi VIP lid

    5 okt 2008
    13.306
    0
    0
    GEFELICITEERD!

    Dus toen je positief testte was je nog eigenlijk niet zwanger en nu ben je toevallig toch alsnog zwanger! Wel heel fijn voor je zeg, anders had het nu mooi @#$#$ voor je geweest!

    Geniet ervan, hopelijk blijft dit kleintje zitten :)
     

Deel Deze Pagina