Ik ben een meisje van 19 jaar, ik raakte zwanger op mijn 18de.. Op dit moment ben ik 23 weken zwanger van een dochtertje, ik woon nog bij mijn moeder maar ik zit een beetje in de knoop.. Ik heb geen werk, ben bezig met een uitkering alleen dat schiet allemaal niet zo op, in het begin werd ik van hier naar daar gestuurd en na 2 maanden is er nog niks geregeld.. zijn er misschien meiden die in de zelfde situatie hebben gezeten.. geen werk geen geld etc.. en weet misshien iemand waar ik rechten op heb, weet echt niet meer wat ik moet doen... groetjes xx
Welke uitkering heb je aangevraagd? Waarschijnlijk krijg je eerst een zwangerschapsuitkering. Maar je moet er echt zelf achteraan bellen enzo want ze laten je daar gewoon zonder geld zitten hoor. Als ik jou was zou ik vandaag even bellen om te vragen hoe het ervoor staat.
Aller eerst gefeliciteerrd met je zwangerschap! leuk een kleine meid straks! lekker genieten van je zwangerschap! weet niet of het bij julie gemeente kan maar hier bij de gemeente kun je geld aan vragen voor bv. de inrichting van een babykamer en belangrijkste levens dingen die je nodig hebt voor een baby je kunt het altijd eens informeren een een uitkering ja dat is niet zo heel erg makelijk gewoon iedere keer naar het uwv gaan en bellen met hun. het kan ook zijn dat ze moeilijk gaan doen omdat je ouders tot je 21ste verandwoordelijk voor je zijn ook finaciaal. hopelijk schiet het allemaal een beetje op!