Hallo, Mag je een fruithapje invriezen? Volgens mij heb ik ooit weleens gelezen hier op het forum dat het mag, maar weet niet of je het dan eerst moet koken? Sommige fruitsoorten kan je toch niet koken lijkt mij? Moet je bijv. meloen eerst koken alvorens in te vriezen? Verliest een fruithapje door koken of invriezen geen smaak/vitamines? Ik wil graag weten of je een fruithapje in mag vriezen omdat mijn man ook weleens fruit moet geven als ik er een keer niet ben ofzo en dan wil dat de kleine niet iedere keer een potje krijgt, maar gewoon lekker vers. En als je een fruithapje in mag vriezen en je hebt het laten ontdooien, geef je het dan koud of verwarm je het even in de magnetron? Ik heb ook wel wat Olvarit potjes fruit in huis, maar heb weleens gehoord dat je niet met Olvarit moet beginnen als je vers wil gaan geven, omdat ze anders geen vers meer willen, maar alleen maar potjes. Oja, en welke fruitsoorten kan je eventueel invriezen en kan je ook meerder fruitsoorten gemengd invriezen? Sorry voor alle vragen, maar ik maak graag vers en moet natuurlijk goed op de hoogte zijn dan van wat wel en niet kan/mag.
Je mag een fruithapje invriezen, apart en verschillende soorten samen.Je hoeft het niet eerst te koken hoor, misschien een harde appel eventjes koken of stomen maar hoeft niet perse. Je kan zowat alle fruitsoorten invriezen, alleen sommige soorten zoals banaan kunnen er een beetje 'raar' uit gaan zien, maar het is nog steeds goed eetbaar. Alyna kreeg in het begin potjes, toen een beetje van allebei en nu bijna altijd vers. Ik ontdooi het in de ijskast en dan doe ik het een paar sec in de magnetron om de kou eraf te halen. Ik hoop dat ik je vragen een beetje beantwoord heb.
Is het verstandig om eerst met een paar potjes te beginnen om te laten wennen aan fruit en dan zelfgemaakt? Hoeveel gram zit er in de 6 maanden fruitpotjes? Ik heb hier namelijk alleen 4 maanden potjes staan. Geven jullie altijd vers of ook weleens een potje fruit tussendoor?
Ik geef heel soms wel eens een potje tussendoor, maar dit is altijd Frutapura.(100% fruit) In deze potjes zit wel maar 100 gram, in de 6 maanden potjes 200. Ik zou, als je met potjes wilt beginnen, Frutapura nemen, die smaken echt naar fruit, dan is er ook niet zo veel verschil als je vers geeft. Olvarit fruitpotjes van 6 maanden smaken en ruiken voor mij naar chemische rommel.