Hoi dames, ik heb een vraagje over mijn echo van gisteren. Volgens mijn berekening was ik gisteren 6w2d. De inwendige echo liet helemaal onderaan een vruchtzakje van 1 cm lang zien. De gyn zei dat hij daar niets in zag op dat moment. Hij wilde al bijna stoppen, toen hij ineens (ruim een cm boven het vruchtzakje) een hartje zag! Ik heb geen foto, maar het even getekend op paint. Kan dit betekenen dat het een tweeling is/is geweest? Bekijk bijlage 196151
Pfoe moeilijk te zeggen. Wat een onzekerheid voor je. Moet je nu terugkomen over een paar dagen voor weer een echo? Kan het zijn dat je minder ver bent dan je dacht? Ik had zelf ook een echo met ongeveer 8 weken (van een miskraam) en daarop was ook hartactie boven het vruchtzakje te zien. Achteraf bleek dat mijn eigen hart te zijn (bloedvaten) die als een bezettene klopte door alle spanningen van die echo. Ik heb diezelfde middag nog een controle in het ziekenhuis gehad om een Mola-zwangerschap uit te sluiten. Was gelukkig niet het geval. Veel sterkte en ik hoop dat het voor jou positief uitpakt!
Lijkt me niet dat dit het kindje is als het niet in een vruchtzak zat. Eerder een vat van jezelf dat klopte. Dat er niks in de vruchtzak zat hoef niet per se iets te zeggen. Bij mij was er de laatste keer met 6w4d eerst niks te zien. De gyn bleef echter zoeken en zag opeens toch een kindje tegen de wand aangeplakt zitten. Met hartactie. Was heel slecht te zien, maar een week later was het overduidelijk.
Het kan ook zijn dat het zakje van het 'hartactiebeebje' niet goed zichtbaar was? Vind de kwaliteit van de echo's ook niet echt denderend,haha