Allereerst allemaal de beste wensen voor het nieuwe jaar! Vanacht toen ik naar bed wilde gaan en nog even naar het toilet ging zag ik dat ik bruine afscheiding had. Normaal is dit het begin van mijn menstruatie maar ik ben ruim 7 weken zwanger! Ik schrok hier erg van. Vandaag is er niks meer aan de hand. Ik neem aan dat dit geen oud menstruatie bloed is of innesteling na zo'n 7 weken? Iemand een idee? Liefs
hi, ik ben 6 weken en had het ook; volgens de assistent kan het nog wel oud bloed van de innestelung zijn. Zolang het niet helder rood is en je hebt erge krampen, is er niets aan de hand zei ze! Groetjes mvk
Rond week 6/7 gaat het vruchtje zich beter innestelen, dus dan kan het zijn dat je bruinverlies hebt, of soms zelfs wat bloedverlies. Heb laatst gelezen dat 75 procent van de vrouwen dat heeft rond de 6/7 weken, dus niks om je zorgen om te maken hoor! Bovendien is bruin bloed oud bloed. Zolang je geen krampen hebt en het niet felrood wordt en veel, dan zal ik me niet teveel zorgen maken. Ik heb het zelf ook gehad met 6 en met 7 weken. Hield ongeveer 2/3 dagen aan en toen was het weg!
Heb ik ook gehad, bij mij was er niks aan de hand. Zolang het niet helderrood is en je geen krampen hebt, is er meestal weinig aan de hand.
Ik heb het een week gehad en nog steeds een klein beetje dus gisteren een echo laten maken: kloppend hartje, alles zag eruit zoals het hoorde! Gynaecologe zei: komt gewoon vaak voor in het eerste trimester en vaak is het ook niet te verklaren.
Heb ik ook gehad hoor, diverse weken van mijn zwangerschap. Soms heb ik zelfs nog een spoortje bruin, volgens de verloskundige kan dit geen kwaad, zoals het geen roodverlies is. Bruin wordt gezien als oud bloed. Vooral in het begin van je zwangerschap kun je dit hebben, dit heeft te maken met de innesteling.