Hallo Allemaal, Mijn naam is Marina en wij ( ik & mijn man) proberen nu al langer dan een jaar om zwanger te worden. In het ziekenhuis zijn ze erachter gekomen dat ik geen eisprong had en vlak daarna ben ik gestart met clomid. Na meerdere echo's en het meerdere keren bloed te hebben laten prikken bleek de clomid aan te slaan. 5 maanden geleden zijn ze er ook nog achter gekomen dat mijn linker eileider volledig is afgesloten. In mijn oude ziekenhuis wilde ze hier niks mee doen en vertelde ze ons dat we met de clomid en 1 dichte eileider gewoon zwanger konden worden. Door mijn verhuizing naar Utrecht ben ik nu door verwezen naar CVV in het AMC. Vrijdag de 29ste hebben we daar onze 1e afspraak. Zelf ben ik heel zenuwachtig weet niet wat te vewachten. Heeft iemand ervaring met het CVV en behandeling?? groetjes marina
ik loop al heel lang in het cvv, ik ben er tevreden over. misschien goed om al je vragen die je hebt op te schrijven, dan vergeet je het ook niet. ik denk dat ze misschien ook wel de gegevens willen hebben van het andere ziekenhuis en uitslagen. zelf gaan ze ook nog wel onderzoeken doen, ze gaan niet meteen uit van wat het andere ziekenhuis zegt. heel veel suc-6! ze zitten nu trouwens in een nieuw gebouw
@ mari : thanks, welke onderzoeken hebben ze nog bij jou gedaan aks ik vragen mag. Spannende maand augustus voor jullie hoop dat de ingevroren cryo goed is! Wanneer krijgen jullie het te horen?
heel veel suc-6 vandaag! bij mij bloedprikken en mijn man, ik geloof dat mijn man de meeste onderzoeken heeft gehad. omdat hij geen zaad had. gelukkig doordat het amc verder is gaan kijken, een tese gedaan en daar kwamen zaadjes uit. dus die liggen ook in de vriezer. van de eerste tese-icsi is onze zoon ontstaan. zodra mijn ongi is gekomen moet ik met medicijnen beginnen en bellen voor een afspraak met cvv voor een echo op dag 12 van mijn cyclus. en dan hoor ik het verder. ik ben benieuwd hoe het gegaan is.
Jeetje wat een heftige dag vandaag! Zoveel informatie zoveel emoties. De Gyn was heel aardig. Ze doen heel uitgebreid onderzoek/besprekingen voordat ze zeggen wat ze gaan doen. Jammer genoeg heeft mijn oude ziekenhuis niet alle gegevens opgestuurd , de 8ste belt ze wat ik verder moe doen. Toch weer clomid of temperatuurlijst met andere medicatie, ik baal dat wel dat ik nu nog niks weet. Mijn man moet 2x zijn sperma laten onderzoeken & bij mij is alleen bloedgeprikt voor mijn bloedgroep & overdraagbare aandoeningen. wel vertelde ze dat de wachtlijst voor IVF 1 jaar is maar ze zei ook dat we als het te sprake zou komen we ook naar een Zh konden gaan waar een kortere wachtlijst was. Genoeg over mij wanneer moet jij ongi worden? Wat fijn dat ze verder hebben gekeken & dat je zwanger bent daardoor!
balen dat het andere zh niet alles heeft opgestuurd. ja het is weer een heel traject maar wel goed dat ze alles onderzoeken. ik ben benieuwd wat ze de 8e gaan zeggen. heel veel suc-6 en ik hoop dat je wens snel in vervulling mag gaan. ik hoop volgende wk ongi te worden, dan kan ik met de medicatie beginnen en hopen dan snel te horen of we een cryo terugplaatsing krijgen. wel balen he dat de wachtlijst zo lang is. als bij ons de cryo mislukt dan moeten we ook 1 jaar wachten voor icsi. wij hebben ons alvast op de wachtlijst laten zetten daarvoor.
Wij zitten in het amc, net als jullie. Zie ook mijn onderschrift. Ik vind alles heel lang duren maar verder weinig te klagen. Ze mogen alleen wel wat meer aan communicatie doen want ons was in eerste instantie verteld dat de wachtlijst zes maand zou zijn. Omdat het zo lang duurde uiteindelijk zelf maar eens een mail gestuurd en toen bleek het ineens langer te zijn, namelijk een jaar!! Gelukkig zijn we nu 18 dagen van een jaar verwijderd maar heb nog niets vernomen...
een wachtlijst kan snel veranderen want eerst zag ik op hun website staan wachtlijst 3 maanden, was al wat oudere informatie. nu een jaar. het kan zo weer veranderen, als mensen bv afzeggen omdat het niet meer nodig is of juist omdat het allemaal niet zo loopt bij een poging zoals het hoort. ik denk dat je ook vaker wat van je moet laten horen. dat hoort eigenlijk niet zo. maar dat is eigenlijk overal tegenwoordig zo.
hey meiden, wij waren ook in het amc geweest hebben daar alle onderzoeken gehad en is bij me vriend ringchromosoom 21 uitgekomen. hij krijgt nu wel verder onderzoeken over ervelijkheid enz. wij zijn dus op een icsi-wachtlijst gezet en ze gaven dus bij ons ook aan dat het een jaar zou duren... nu vond/vind ik dat dus erg lang aangezien andere zh kortere wachtlijsten hebben vu 3mnd en het umc 3 mnd. zelf heb ik heel erg een gevoel van waarom bij het amc dus zo lang wat is daar de reden van? heel apart vind ik dat dus. wij zijn nu naar het mck gegaan eind mei hebben een startersgesprek gehad onderzoeken opnieuw gehad en mogen nu de eerste de beste ongie al beginnen met prikken en icsi dus heel snel... enige nadeel is dat ik dus nu nog steeds aan het wachten ben op me ongi die doorbreekt alleen heb al vanaf woensdag alleen veegjes ongi en zet alsmaar niet door dus heel vreemd maar in ieder geval ik zou dus goed gaan nadenken of je erop wilt wachten of dat je ergens anders gaat proberen alsnog... want het kan dus sneller.
mari--> ik hoop dat je cryo goed is en gewoon lekker een mooie zwangerschap tevoorschijn brengt scheelt je een lange wachtlijst dan
dankje dat hoop ik ook. wij kunnen niet snel naar een ander zh want wij moeten dan een tese icsi doen en dat doen ze niet overal. maar inderdaad als het zou kunnen zou ik dan ook naar een zh gaan waar de wachtlijst korter is
@ mari : In het weekend heeft alles een beetje kunnen bezinken nu is het afwachten tot maandag. Ik kan er gewoon nog steeds niet bij dat je als ziekenhuis halve informatie opstuurd! Wel slim dat jullie je al op de wachtlijst hebben laten zetten bij ons is het nog lang niet zover. ALs het zover komt ga ik kijken of we naar een ander ziekenhuis kunnen waar de wachtlijst korter is. @ joekie : Ik hoop voor jullie dat ze jullie snel gaan bellen nu jullie nu bijna een jaar op de wachtlijst staan. @ikkuh1985 : Wat goed om te horen dat jullie kunnen gaan beginnen met icsi, hoop voor je dat je snel ongi wordt!
@ mari : Wat balen dat jullie niet naar snel naar een ander ziekenhuis kunnen vanwege de tese icsi. Hoop voor jullie dat de cyro in de vriezer jullie 2e kindje word en jullie niet op de wachtlijst hoeven te komen.
Hallo allemaal, Ben ik nog even. Vandaag belde het cvv mij dat ik ben uitgenodigd voor een bijeenkomst op 25 aug waarin de planning gemaakt wordt en de recepten uitgedeeld worden... Er zit nu dus schot in de zaak lijkt het!
Ik heb donderdag mijn nod. Normaal ben ik stipt 28 of 30 dagen maar nooit onder de 28. (Soms één dag van tevoren iets bruin verlies). Nu heb ik vanaf maandag avond al bruin verlies. Ook vandaag nog geen helder bloed te bekennen.... Zou ik de hoop kunnen hebben dat het een innestelingsbloeding is? Of ben ik nu weer echt van het pad aan het raken?
@ joekie : Wat een goed nieuws voor jullie, eindelijk na een jaar wachten! Zelf heb ook een keer bruin verlies gehad maar dat begon vanaf mijn NOD en dat duurde 1 week voordat het doorzette. Ik hou me vingers gekruist voor je!
Bedankt maar het is niet meer nodig Ik ben gisteravond laat ongelofelijk ongesteld geworden!! Helaas maar waar Nu gaan we weer door voor de volgende ronde. En natuurlijk 25 aug de bijeenkomst in het amc.. Heb er zin in!!
joekie--> super dat je bijna aan de beurt bent!! zo`n jaar duurt wel lang hoor maar voor jou is het nu aangekomen wel balen zeg dat je ongie geworden ben had mooi geweest als het raak was... mari--> wel jammer dat je niet ergens anders terecht zou kunnen... wat houd tese-icsi in als ik vragen mag?
hey joekie wat fijn dat je nu kan beginnen een tese icsi: is een icsi dat met tese zaad gedaan is. tese: omdat mijn man azospermie had, waren er geen zaadcellen aanwezig, na een operatie hebben ze zaadcellen uit de bijbal kunnen halen en ingevroren. als je dan wil beginnen met de icsi moeten ook de zaadcellen ontdooid worden en is de vraag of ze het overleven. voor de vrouw is de behandeling verder gelijk. spuiten echo;s etc.