Ik ben op zoek naar een armbandje voor mezelf (2 eigenlijk) met de voorletters of eventueel naam van mijn dochters eraan/erin. Dus aan ieder armbandje één letter of naam. Het liefst een fijn armbandje omdat ik er 2 aan 1 pols wil dragen. Ik kan alleen niet zo goed vinden wat ik zoek.. Heeft een van jullie misschien zo iets om haar arm hangen? Ik wil niet zo'n armbandje met van die trolbeads of ander soort bedeltjes, die vind ik niet zo leuk. Ik zoek ook echt gewoon iets simpels qua hoe het er uit ziet. Ik wil wel iets wat écht zilver is, zodat het armbandje mooi blijft. Wie kan mij helpen?
Ik heb geen voorbeeld, maar wat vind je van de naam tussen het bandje... Dus dat het bandje verbonden wordt door middel van de naam. Snap je wat ik bedoel?
Home | Miyy.nl Ik weet niet of jij ze leuk vind, maar ik vind hun armbanden geweldig! Hij staat op mijn verlanglijstje!
Wat duurder maar Minitials heeft mooie armbandjes en kettinkjes waar je met initialen kunt werken. Ik draag mijn ketting met initiaal van mijn dochter nu sinds een jaar en bevalt erg goed. Niet zo opvallend!
Ik vind deze heel mooi, vooral door het infinity-teken (oneindigheid). Op de bedeltjes kunnen namen gegraveerd worden. De website weet ik niet meer maar ik denk dat een beetje juwelier of goud/zilversmid dit wel kan leveren.
Armband van saar vind ik leuk, maar te grof helaas! Minitials vind ik wel erg mooi, maar helaas te duur Lott initial is leuk!!! Novastar, wel een mooi sieraad, maar ik zoek iets zonder bedels. Iemand nog meer ideeen??
WELKOM | UMustHave heeft leuke en betaalbare dingen. Ik heb er zelf een kettinkje voor een vriendin besteld. Service is super.
ik moest eigenlijk gelijk aan deze denken: https://www.facebook.com/UMustHave/photos/pcb.1040883252592505/1040883135925850/?type=1&theater
Ik weet niet of het gelukt is om de foto toe te voegen, maar dit bedoel ik en die staat ook op mijnnaamketting.nl
Ik ben erg gecharmeerd van het armbandje van Lott initials! Tot nu toe vind ik die met een letter echt de leukste! Het armbandje ziet er alleen wel een beetje teer uit.. Ik zag dat de juwelier hier in de buurt die armbandjes ook verkoopt, dus ik ga ze daar maar een keer IRL bekijken.
Kijk eens mi bibi !! Ik ben zo fan!! Ik heb zelf een andere armband maar er staat nog meer oo mn verlanglijstje Prachtige armbanden en kettingen