15 mei was werd ik ongesteld.. ik heb soms een lange cuclus van 35 dagen maar dat voel ik dan als ik rond mijn eisprong zit. Nu weet ik dat ik weer een normale cyclus heb. 28 op 29 mei heb ik een eisprong gehad. 3 juni had ik een klein beetje licht bruin bloedverlies.. 4 juni had ik ook bruinverlies met een klein beetje donkerrood erbij.. het bloedverlies zat vast aan draadslijm. Ik kreeg pijn in mijn onderrug en kreeg krampen. 5 juni heb ik nog 1 keer een beetje bloedverlies gehad in de ochtend. het is echt geen ongesteldheid daar was het echt veeel en veel te weinig voor het was meer bij het afvegen. Kan dit een innesteling wezen of niet? ben nu 3 keer zwanger geweest maar dit ken ik echt niet. Of kan mijn lichaam de boel nog aan het opruimen zijn van de laatste miskraam?
Ik denk eerder dat dit je eisprong was. Mijn zus verloor ook altijd wat bloed met haar eisprong. Ook met sliertjes slijm ertussen. Ook zeg je last te hebben gehad van krampen. Ook krampen komen vaak voor met een eisprong. Hoop toch dat je zeer snel een positieve test in handen hebt. Zo aan je onderschrift te lezen ben je echt al een tijdje bezig.
kan heel goed je innesteling zijn geweest.. bloedverlies en krampen kunnen daarbij horen.. krampen herken ik wel.. bloedverlies dan weer niet.. , maar veel dames wel hoor.. en qua tijd zou t kunnen kloppen 5 a 6 dagen na je ei... spannend..
Ik heb ook altijd bloedverlies gehad bij mijn innestelingen .. (als ik achteraf terug kijk). Dus het zou zomaar kunnen! Ook kan het je eisprong zijn geweest, vanwege de krampen maar bloedverlies ken ik daar niet bij. Het is gewoon weer in spanning afwachten, hoe moeilijk ook! Succes.