Ik heb zelf een geboortekaartje gemaakt via hip design. Nu kun je een kortingscode invullen. Heeft iemand zo'n code ( van bv een beurs)? Heeft er iemand ook ervaring via deze site? We hebben al wel een proefdruk laten bezorgen en die ziet er prima uit!
ik lees even met je mee ik heb hier ook een proefdruk vandaan ben ook wel benieuwd zo ziet het er idd mooi uit
Onze kaartjes komen van HIP en ik kan alleen maar zeggen: TOP !! Goede service en prachtige kaartjes. HIP is onderdeel van een officiele drukkerij dus je hebt absoluut geen kat in de zak.
Ook onze kaartjes komen van Hip Design en we zijn heel erg tevreden over onze kaartjes en hun service. Ze werken ontzettend snel waardoor we onze kaarten heel snel hebben kunnen versturen en zijn heel blij met het resultaat. Wij hadden wel gekozen voor een bestaand ontwerp.
Ben benieuwd wanneer we ze kunnen bestellen. Ben morgen 39 weken, dus begint wel spannend te worden! Onze dochter was er met 38+2, dus stiekem hoop je dat deze ook te vroeg komt, maar ik kan ook nog 3 weken zo zitten. Fijn dat er positieve berichten van deze site zijn! Mocht er nog iemand zijn die een kortingscode heeft dan hoor ik het graag (dacht dat ik er 1 van de beurs had, maar ja je krijgt ook zoveel....)
Hipdesign is echt een super merk.. Ik heb er inmiddels meer dan 100 van dit merk in mijn verzameling.. Heb een heleboel geboortekaartjes, maar hipdesign is een van de grote favorieten.. ook vaak aangeraden bij neefjes en nichtjes en die ouders waren ook erg tevreden over de hele service..