Vraagje over miskraam rond 5/6 weken..

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by mosie, Mar 31, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mosie

    mosie Actief lid

    Jan 15, 2009
    479
    0
    0
    Beste verloskundige,

    Ik heb een miskraam gehad en na 2,5 week bloed ik eindelijk niet meer, maar het gekke is dat mijn testen nog steeds dik positief zijn. In mijn album staat een ovu.test, maar mijn zw.testen zijn ook zo. Heb er vandaag nog 1 gedaan en nog steeds net zo donker. Kan dat wel? Ik was maar 5/6 weken zwanger dus het hcg zou nu toch wel moeten zakken?
    Ik snap er niks meer van. Wij willen er z.s.m. weer voor gaan en vind het zo vervelend dat het hcg niet lijkt te zakken..
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi hoi,

    Vervelend inderdaad! Helaas is het voor iedereen anders wanneer het Hcg volledig is verdwenen uit je lichaam..
    Omdat het hierdoor ook onduidleijk is wanneer je eisprong is,adviseren wij om eerst een menstruatie af te wachten voordat je weer zwanger probeert te worden.

    Imke
     

Share This Page