Dit is de laatste topic die ik vandaag open, beloofd! Maar ik ben in mijn wanhoop om het spermakwaliteit van manlief te verbeteren op een site gestuit.Weet niet hoe ik een link aanmoet maken. Dit is de site:www.stilverlangen.com/ervaringsverhaal/Imme.php Gaat over een middel, genaamd proxeed. Moet bijna een wondermiddel zijn.... Graag wil ik jullie meing horen, heb ook al op de site van proxeed zelf gekeken en ziet er profesioneel uit, maar goed, ik ben maar een leek en grijp nu alles aan!
Helaas kost proxeed 40 euro per 2 weken en is aangetoont dat dit in de meeste gevallen niet veel doet. Volgens mijn gyn ook niet aan beginnen. Niet door hoor carmen! zonde van het geld.
Ik heb het in december ook nog besproken met mijn artsen. Ook zij zeggen dat er te weinig over bekend is om er aan te beginnen. Hier dus ook het advies er niet aan te beginnen. Elmo
Ik zou ook mijn geld er niet aan uitgeven hoor...als het echt zo'n wondermiddel zou zijn zouden de artsen dit denk ik zelf al wel voorschrijven. Een aantal leefregels als ...niet roken...niet tot weinig alchohol...geen strakke broeken enzo....dat is altijd goed lijkt me. Veel succes.
Ik ben het helemaal met Eva eens! Zink en foliumzuur zouden inderdaad helpen.... Wij hebben alles al geprobeerd maar helaas zonder resultaat. Als je je er beter bij voelt kan je het doen....wij hebben het ook geprobeerd. Zelfs beide acupunctuur....ihihihi
bedankt voor de reacties!Ik had het spul al bijna besteld, zo wanhopig ben ik!Je wilt er toch alles aan doen om te zorgen dat de zaken er beter voor staan. Maar goed, volgens de huisarts is natuurlijke bevruchting niet helemaal uitgesloten en ik ga mijn ventje gewoon helemaal volgieten met foliumzuur, exta vitamine C, zink etc etc De strakke boxershorts zijn al het huis uit, dus het begin is er!