Mmm mn eigen aorta dus? Beetje jammer... Haha. Maar idd de hartslag van je kindje voelen lijkt me ook echt heel bijzonder!!! Zowiezo wordt ik door iedere beweging verliefder op ons kleintje. Vind het zooo bijzonder!!!!
Ik denk dat jullie je eigen hartslag voelen Als ik op mijn rug lig en mijn hand op mijn buik leg, voel ik ter hoogte van mij navel ook een ritmisch geklop. Jawel, mijn eigen aorta of iig hartslag..
Ik heb echt net hetzelfde Lijkt idd op een hartslag maar dan niet de hartslag van de baby, had het gisteren nog en toen voelde vriendlief het ook, heel speciaal!
Bij mij is het toch niet mn hartslag hoor. Het is echt de baby die beweegt. Dat kun he ook wel op mn filmpje zien. Het komt en verdwijnt namelijk. Je hartslag is er altijd lijkt mij.
Ik heb het ook, ik las vanmorgen je onderwerp en dacht toen 'nog niet bij stilgestaan', nu zit ik op het werk op mijn bureaustoel en voel ik die bewegingen, diezelfde als wat ik op je filmpje zag, tegen mijn bureau aan bewegen. Duimen kan het in ieder geval niet zijn want mijn beebje ligt mijn zijn rugje naar mijn buik gericht. Ik voel het alleen maar als er een knie of een heup ofzo tegen mijn buik aan ligt gedrukt, dus als het héél hard is, en dan is het volgens mij echt wel mijn eigen hartslag dat ik voel, ik voel het nu weer en ben het eigenlijk wel 100% zeker.
Wat ik voel is in ieder geval niet mijn eigen hartslag. Als ik op mn rug lig zie ik altijd mn eigen hartslag. Ik voel de bewegingen op een andere plek en hebben ook een ander ritme dan mn hartslag.
Ik benieuwd of ik de bewegingen straks herken als hij eenmaal geboren is het blijft een raadsel achtig iets vind ik.