kinderkamer accesiores

Discussion in 'De babyuitzet' started by linda84, Sep 28, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    Wie heeft er leuke ideen voor accesiores en dingen voor op de muur voor een kinderkamer waar straks een meisje en over een jaartje ook een jongen komt te slapen ? Het behang word wit met een glans streep en op de andere muur licht blauw behang van pip.

    Leuke sites en tips zijn welkom want ik ben even inspiratieloos...

    (ps had houten letters op de muur voor mijn dochtertje maar die zijn nu van de muur af)
     
  2. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    Dec 29, 2007
    10,546
    1
    0
    Zuid-Holland
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    Ik heb je een pb gestuurd over de dingetjes in mijn fotoalbums
     
  4. grietje84

    grietje84 Actief lid

    Jan 17, 2009
    413
    0
    16
    rotterdam
    Dit hangt bij onze kleine meid op de kamer. Gewoon een goedkoop schilderbord van de Action, saus erover die ook op de muur er tegenover zit, en dan voetjes erop tamponeren. Wel eerst even een mal gemaakt. Je hebt ook kant en klare sjablonen of stempels bij de bouwmarkt. Schildersbord kun je zo weer verwijderen als je het niet meer leuk vind of een nieuwe maken als de jongen op de kamer komt. Kost al met al maar een paar euro.
     
  5. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    1,138
    0
    0
    Een leuk memobord met van die lintjes er dwars overheen. Ik heb er 1 zelf gemaakt maar zijn ook wel standaard te koop.

    Verder natuurlijk legio sites met kinderschilderijtjes. Is maar net wat je smaak is denk ik.
     
  6. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    1,138
    0
    0
    O ja, wat ook leuk is:

    Net als vorig bericht een schildersdoek kleurtje geven. En dan een gedichtje erop schrijven. Of met een sticker werken. Als je zoekt op google muursticker en dan liedje/ gedichtjes zie je wel wat ik bedoel.
     
  7. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,192
    431
    83
    Female
    home sweet home
    Hey wij hebben echt super maar dan ook super leuke ervaringen op gedaan bij kidsfactory. Zit in Amsterdam-Osdorp en er zit een filiaal in Breda. Hoop beetje in de buurt voor jullie? Je kan ook op hun site kijken www.kidsfactory.nl. Ze hebben er ook baby en kinderkamers showrooms zeg maar je wordt doodgegooid met leuke associores. Moet er wel bij zeggen dat het niet een hele goedkope winkel is, maar alleen ideeen op doen is al leuk. De spullen kan je eventueel dan nog ergens anders halen
     
  8. Mizzy1982

    Mizzy1982 Fanatiek lid

    Aug 25, 2009
    1,660
    1
    0
    Oudenbosch
    of goed kijken op marktplaats.... scheelt soms ook al heel veel.
    ik vind zelf opknappen en maken ook wel heel erg leuk. gewoon omdat het dan lekker uniek is.
     
  9. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    Bedankt meiden, ik ga even lekker neuzen !
     

Share This Page