Mijn dochtertje is nu 9 weken oud en drinkt sinds een paar weken friso comfort. Dit is zoals veel van jullie wel weten een dikkere voeding dan normaal. Nu is het probleem welke speen krijgt ze de voeding goed uit. Heb allerlei flessen en spenen geprobeerd. De avent fles geprobeerd, speen 1 krijgt ze het niet uit, speen 2 ook niet en de standenspeen gaat zelfs op 1 te snel. Toen maar over op de difrax fles, speentje s moet ze te hard aan zuigen en komt er niet uit, speentje m is weer te groot, verslikt ze zich en heeft ze met 11 a 13 minuten de fles leeg. Hellup! Welke fles en welke speen kan ervoor zorgen dat ze sowieso 15 minuten over haar flesje doet. Dat is toch hoelang ze over een flesje moeten doen?
Ik heb in allerlei spenen al geprobeerd de gaatjes te vergroten maar ook dit helpt niet. Lynn is volgens mij ook wel wat lui qua drinken. Ze heeft zuigkracht genoeg maar het lijkt wel of ze er zo min mogelijk voor wil doen. Als er volgens haar niet genoeg of niet snel genoeg wat uitkomt zet ze het op een oorverdovend brullen. Doe ik dan een grotere speen op de fles, die eigenlijk veel te snel gaat, dan is ze stil en drinkt ze met 10 minuten de fles leeg.
Van avent weet ik dat er wel een speen nummer 3 is. Ik heb van avent de nummer 1, 2 en de standenspeen. Nummer 3 heb ik nog niet. Van avent is nummer 1 te klein, daar krijgt ze niks uit, met nummer 2 heeft ze ook veel moeite, dan moet ze te hard zuigen en krijgt nog weinig binnen en de nummer 1 van de standenspeen verslikt ze zich. Heb jij ervaring met de speen nummer 3 van avent? Is die anders dan de nummer 3 van de standenspeen?
Ja, hij is sowieso anders. De 3-standenspeen vind ik niet te vergelijken ermee. Het kan natuurlijk ook zijn, dat je kleintje moet wennen aan de nieuwe voeding, maar je kunt speen 3 natuurlijk best proberen. Als het niet werkt, kun je m altijd nog apart leggen voor later.
ik heb ook de difrax fles met een speentje van kruidvat erop. mt 3+, maar ook dat gaat soms te snel. Ik ga speen 0+ van kruidvat proberen. (heb ook friso comfort)
Wat een gedoe met al die speentjes he? Ik kan ondertussen zelf een winkeltje beginnen. Heb net van avent de nummer 3 gekocht. Staat wel op dat het vanaf mnd 3+ is maar ik ga het bij de volgende voeding gewoon proberen. Heb net bij haar flesje de nummer 2 van avent geprobeerd en daar kreeg ze weinig tot niks uit, toen de standenspeen erop en daar ging zelfs nummer 1 te snel. Nu maar hopen dat nummer 3 straks goed gaat. Zo zie je maar dat de nummer 1 en 2 van de standenspeen heel anders zijn dan de gewone nummers 1 en 2.
Wat er voor leeftijd op de spenen staat is eigenlijk een soort advies, maar elk kindje is weer anders he?
wij gebruiken voor onze dochter de difrax fles met de difrax speen. ondanks dat ik maar 3 weken borst veoding heb gegeven, heeft jildou een geweldige zuigkracht. ik gebruik nog steeds een speentje S smal, met een extra gaatje erbij geprikt, als ik de M medium speen gebruik gaat het wel heel snel. gebruiks sávonds wel de M speen, omdat er nutrix door de laatste voeding heen komt. succes. het is bij elk kindje weer anders, anita
De flesjes van de hema zijn daar heel geschikt voor. Deze zijn 1,79 geloof ik. Lynn drinkt het hier super door. Liefs Juud
ik gebruik nu op de avent flessen de s[penen van het kruidvat die 3+ geef ook comfort bij ons gaat het hiermee goed heb ook andere geprobeerd had ook een winkeltje liggen haha.
ach die spenen, ik word er gewoon gek van. Heb de moed opgegeven en ik vind het prima zo hoe wij het doen. Gebruik nog steeds avent flessen met speen 3 en dat drinkt hij nu binnen 10 minuten leeg! Heb ook alles geprobeerd, zelf de speen 1 minuut eruit gehad op 1 minuut drinken, maar dat werkte ook niet Ook hier heb ik een winkel aan spenen en flessen, avent alle maten en fles, bibi alle maten en fles, difrax alle maten en fles, dodi alle maten, nuk alle maten en fles, hema, kruidvat en ga zo maar door hihi Sem drinkt gewoon snel en gulzig, maar hij is tevreden en groeit goed, dus ik maak me niet druk hoor! Ze geven van het CB advies om zo 15 a 20 minuten over een fles te doen! Ik zeg ja en amen, hij doet er 15 minuten over, anders als ik zeg dat hij binnen 10 minuten de fles leeg heeft, dan krijg je weer van die adviesen en dat heb en doe ik alang en het helpt allemaal niet!
Wij gebruiken hier ook Friso Comfort. Ik gebruik de difrax opti fles (met de kromming) en speenmaatje M (kers vorm) ook van difrax. Een super combi hier! Lucas is nu 11 weken en doet netjes een 15 minuten dan over een fles.