Hallo dames, Ik ben JUFFIE en ben 23 jaar oud! Ik ben nu al 1 jaar en 1 maand bezig om zwanger te worden en het lukt niet echt! Mijn cyclus heeft zich verlengd van 28 naar 35 en nu opeens in een maand naar 42! Wat is er met me aan de hand en waarom verlengt het zich elke keer? Ik baal ervan!
ja erg vervelend dat het steeds langer word het wachten is dan ook langer en de kansen minder in het jaar gezien je kunt proberen om teunisbloemolie te nemen dit werk om een regelmatige cyclus te krijgen heel veel succes ermee
Ik ben sinds een paar dagen begonnen met teunisbloemolie, tarwekiemolie en monnikspeper! Pffffffff wat zijn die pillen toch oh zo goor! Maar voor een babytje doe ik alles!
oh wat goed je hebt het een en ander al in huis ik hoop dat alles nu snel op de rails is en je snel zwanger bent
dat is inderdaad vreemd dat het steeds langer word. ben je al naar de huisarts geweest? misschien dat hij/zij je kan helpen en evtueel kan door sturen naar de gyn.
Hoi Juffie, Ik wil je ten eerste zeggen dat ik het erg vervelend vindt dat je cyclussen langer worden. Het volgende zeg ik niet om je zorgen te laten maken, maar omdat ik je wil helpen. Mijn gyn zei: Als je cyclus tussen 22 en 35 dagen zit is dat normaal, wordt deze langer of korter dan moet je langskomen. Ik zou, als ik jou was toch even naar de HA gaan en ernaar vragen. Zeker omdat je nu toch al een jaar bezig bent. Veel succes ermee. Liefs Hope