Hoi, Ik had net een discussie met mijn man Ik eet eigenlijk nooit waterijs maar weet dat ze er hier dol op zijn dus heb toch ook maar raketjes mee genomen. Het is voor mij dan ook heel lang geleden dat ik er een op heb. Maar er zat vroeger toch een choco puntje op? Mijn man zei nee man dat is nooit geweest , nou Mss is zijn tijd vroeger niet. Maar in de mijne wel hoor. Of heb ik het mis...?
Je hebt ze wel met een choco puntje ja, maar niet standaard. In de super zie ik iig altijd gewone liggen
Vroeger wel ja ... Maar ja vroeger had je nog meer dingen die enorm lekker waren en nu niet meer zijn Hahaha ...
De Apollo had volgens mij een chocoladetopje. De kleuren waren volgens mij ook anders dan het raketje.
Vroegah.. Als ik een raket kocht bij het tankstatiom... (Kregen op vrijdagavond met mooi weer een gulden voor een ijsje) Zat daar een chocotopje op ja.
Dat waren toch de potlood ijsjes? In dezelfde kleuren als de raket, maar dan in de vorm van een potlood en dan was het puntje van chocolade.