Hi ladies! Vandaag is mijn zoontje voor het eerst naar de kapper geweest. Ik heb zijn haartjes bewaard (hij had zo'n schattig babyvlasje van dat nesthaar in z'n nek.. ). Nu vroeg ik me af wat jullie met deze eerste haarlokjes hebben gedaan? Hebben jullie ze bewaard? En hoe dan? In een medaillon oid? Of een mooi doosje of zoiets? Thanx!
De kapper heeft ze in een foliepapiertje gedaan voor me. Ik heb ze daar nog steeds in zitten... Ik wil een mini envelopje kopen en ze daarin stoppen. Dat envelopje doe ik dan in zijn eerste fotoboek. Ik heb ook het eerste likje van mezelf in mijn eerste fotoboek.
Ik kreeg ook een 'zilveren' doosje cadeau van een vriendin met tekst: 'mijn eerste haarlok'. Erg leuk! Vast wel ergens te bestellen
ik heb ze in het babyalbum geplakt. Blijft geen 20 jaar mooi denk maar die doosjes vind ik zooo jaren 0, op 1 of andere manier