Hoi allemaal. Ik ben in april gestopt met de pil. Mijn cyclus was de eerste x 30 tweede 29 en laatste op 10juni 28 dagen. Sinds 15juni hebben we besloten onze wens in vervulling te laten gaan. Dus aan het werk. Afgelopen weekend was mijn ovu sinds dien heb ik veel last van krampen in mijn buik: krampen bij bm en last van maagzuur. Ook ben ik er denk ik wel veel mee bezig maar ja wie niet. Hoe groot is de kans dat het nu al raak is?
Als je naar de statistieken kijkt 15-20% bij stellen met een 'normale' vruchtbaarheid.. En ik hoop natuurlijk voor je dat het in 1 keer raak is!
Weet niet precies hoe groot de kansen zijn, maar het kan wel natuurlijk. Paar mensen in mijn omgeving waren ook meteen de eerste ronde zwanger! Succes! liefs Anna
Hier een vergelijkbaar verhaal... Ook in april gestopt en nu de 3e normale cyclus. Ook deze ronde geen condooms gebruikt. En sinds een week steken en pijnlijke borsten (iets wat ik tot nu toe niet zolang heb gehad, normaal alleen rond mn eisprong en net voor mn menstruatie). Ook voor mij is het afwachten. De kans is elke ronde, zoals eerder gezegd, bij normale vruchtbaarheid inderdaad 15-20%. Spannend he!!
Wij zijn ook deze maand begonnen. Voor ons voor de derde, maar wat is het spannend! Ik vind van mezelf dat ik er teveel mee bezig ben, maar het is moeilijk om het los te laten. De kans per cyclus is (heb ik gelezen) 15-20%. Dus alles is mogelijk!
Ik vind het ook niet echt weinig eigenlijk. Ik hoop natuurlijk dat je tot die groep behoort, Sabinewn!!
Heb je al nieuws sabinewn? Bij mij blijft het hetzelfde.. Vandaag veel meer krampen opeens, dus verwacht dat ik ongesteld word heel binnenkort...
15-20% kans elke cyclus. Ik hoop dat je niet lang hoeft te wachten op een zwangerschap. Geduld is helaas (soms) nodig bij het zwanger worden.
Dag allemaal, ik ben hier nieuw en ben ook net bezig voor een eerste kleintje. Mijn pilstop was op 12 mei, en mijn eerste dag van die regels was 14 mei. Nu loopt mijn eerste cylus al 44 dagen. De laatste dagen ben ik constant enorm misselijk. Net voor het weekend had ik last van menstruatiepijn en dacht ik dat mijn regels er door zouden komen. Buiten een klein beetje bruinverlies, is er niets doorgekomen. Is dit allemaal door het ontpillen? Door die hevige misselijkheid heb ik gisteren een zwtest gedaan, maar die was uiteraard negatief.