Hoi Dames,Was ik nog weer even. Morgen gaan we aan de lasagne (met saus uit pakje) kan ik onze dochter mee laten eten of is dit nog niet verantwoord? Bedankt weer!!
Beter tot 1 jaar nog geen sauzen e.d. uit een pakje i.v.m. het vaak hoge zoutgehalte... Ze zouden eens 'makkelijke sauzen, etc.' zonder veel te veel zout moeten uitvinden!
Inderdaad beter tot 1 jaar geen pakjes etc. Hier krijgt ze het af en toe wel. Meestal kook ik vooruit, zodat we iedere dag vers eten. Tja, soms schiet het er echt bij in, en dan krijgt ze of een potje (als we erg kruidig eten) of ze eet lekker mee (zoals inderdaad met lasagna).
Ach die ene keer zal het niet veel uitmaken maar in principe zijn pakjes niet geweldig voor een klein kind (en dat is niet alleen tot 1 jaar) en eigenlijk geldt dit ook voor volwassenen.