Ik lees altijd dat het na 10 dagen uit je lijf is. Maar mijn eigen ervaring is dat het na 5 à 6 dagen uit m'n lijf lijkt te zijn; de "ff-checken-zwangerschapstest" is dan altijd weer omo-wit. Maar ik vind het ook moeilijk inschatten met Pregnyl hoor. Misschien 22 à 23 juli een testje wagen?
Volgens mij staat voor 5000eh 10-12 dagen. Ik hield zelf in ieder geval 12 dagen aan. Overigens: het innestelen vindt plaats tussen 6dpo en 10dpo (days past ovulation ofwel dagen na de eisprong). De meeste dames testen op 12dpo zichtbaar positief. Ik zou je aanraden om dan te testen.
Idd 5000 staat voor 10-12 dagen. Bij mij was het de laatste keren op dag 13 nog licht aanwezig. Ik zou dus zelf dag 14 aanhouden. Dan zit je vaak op 12 dpo.