had ik maar wat meer vertrouwen. mijn vriend heeft een uitje met zn werk en blijft vannacht daar ook overnachten.....en dit vind ik niet leuk. mijn vorige vriend is vreemd gegaan en nu denk ik dat mijn huidige vriend dit ook gaat doen, slaat waarschijnlijk nergens op maar is een gevoel. hij wist dat ik er best moeite mee had dat hij vannacht niet thuis zou zijn.....nu heb ik een smsje gestuurd dat zn kleine meid eventjes weltrusten wil wensen, en hij stuurt helemaal niets terug. Dit geeft mij meteen het gevoel van "out of sight out of mind". Ben nu best wel zenuwachtig en heb echt een rotgevoel. Ik weet dat ik dit niet op hem mag profileren vandaar dat ik het hier maar eventjes van mij afschrijf. Sorry voor het waarschijnlijk onsamenhangend verhaal.
Er is waarschijnlijk niks aan de hand, maar wordt je achtervolgt door je verleden, waarin je ooit bedrogen bent. En uiteraard wordt dat gevoel versterkt door het feit dat hij nu niks van zich laat horen. Dit is een gevoel en dat is natuurlijk lastig weg te nemen. Ik kan niets anders dan je heel veel succes wensen deze avond en nacht en dat je morgen je mannetje weer snel mag omhelzen!! Ik hoop ook voor je dat hij snel iets van zich laat horen!!
Vervelend dat gevoel.. Aan de ene kant waarschijnlijk zorgen om niks, maar het zit je natuurlijk wel dwars. Misschien is hij gewoon even op een plek waar hij de telefoon niet mag gebruiken (bios ofzo?), of belt hij je straks tegen bedtijd, om je echt goed weltrusten te wensen (ipv nu even snelsnel)? Succes vannacht!
met wat je eerder meegemaakt heb, kan ik het mij wel voorstellen. Maar pas op wat je doet of zegt tegen je vriend, want als hij absoluut niet zo is, dan kan het bij hem wel zeer doen, snap je???
Ja daarom schrijf ik het ook hier van me af, omdat ik weet dat ik niet boos kan worden op hem over het feit dat hij niets terug stuurt. Het zijn mijn onzekerheden en hij kan daar niets aan doen.
Hallo, ik snap je gevoel helemaal,mijn vriend is net een weekend met zijn vrienden in het buitenland geweest,en had het daar ook best moeilijk ee. Ik weet eigenlijk heel goed dat ik hem kan vertrouwen,maar ben in mijn verleden zo erg bedonderde door mijn ex,dat ik nog steeds moeite met vertrouwen heb. Hij smste ook niet meteen terug,maar hij had dan meestal zijn telefoon niet gehoord(in een drukke kroeg),of hij had het geluidt er niet opstaan..... Probeer je zinnen te verzetten,en te denken dat hij morgen weer lekker bij jullie is... sterkte,liefs petra
bedankt voor jullie steun.....ik ga nu maar naar bed, dan is de avond en nacht weer snel voorbij. om een uur of 12 weer een voeding doen en dan hopelijk weer "lekker" verder slapen. Ik laat jullie morgen weten hoe het is gegaan.
Het is helemaal niet zo erg om een beetje wantrouwend te zijn hoor, het geeft in ieder geval aan dat je graag bij hem bent. Het is maar net hoe je ermee omgaat en tot in hoeverre jij dit gevoel de overhand wil laten hebben. Ik denk dat je voor jezelf moet accepteren dat je nou eenmaal jaloers bent, maar aanvaard dat dan en zoek afleiding.
Hey meid Ook al lig je al in bed, ik wilde je toch nog even wat schrijven. Zelf heb ik 4 vriendjes gehad en 3 daarvan waren ontrouw. Mijn huidige vriend is geweldig, maar ik zal nooit meer iemand blind vertrouwen. Hiermee wil ik zeggen dat ik je gevoel enorm herken. Wat ik altijd probeer is om mezelf in de situatie te plaatsen. Ik ga voor mijn werk vaak weg inclusief overnachtingen. Wat doe ik en wat doen mijn mannelijke collega's. Heel veel lol maken, maar vooral ook over onze partners praten. Mijn mannelijke collega's roepen vaak op zulke avonden hoezeer ze hun vriendin missen. Ik mis op die avonden mijn vriend ook heel erg, maar reageer ook niet meteen op zijn smsjes. Ze komen vaak nogal ongelegen. (Tijdens een diner of activiteit). Onthoud op zulke momenten hoe lief en goed hij voor je is. Dit verandert namelijk echt niet op de dagen dat je hem niet ziet. Geniet van de avond zonder hem, maak er je eigen feestje van. Neem een masker, voetenbad, lak je nagels en doe een beetje ontharen Ben je extra sexy als hij thuis komt . Hup je bed uit en genieten Sterkte!!
Dank jullie wel voor jullie lieve berichtjes. Ik heb nog steeds niets gehoord, maar ik hoorde van een vriendin die daar ook geweest was, dat ze daar geen bereik hebben binnen en dus niets ontvangen en niets kunnen versturen. Tja dat zal dan wel....ik hoor het vanmiddag van hem. Ik ben best een beetje zenuwachtig en zal me waarschijnlijk ontzettend druk gemaakt hebben om helemaal niets. Vannacht niet kunnen slapen door zenuwen en door een baby die het niet naar dr zin had.....ben nu helemaal op. Ooit hoop ik dat dit gevoel overgaat en gewoon blindelings vertrouwen kan hebben in hem en ik uberhaupt mensen. Zal jullie vanmiddag laten weten hoe het gegaan is.
ik lees net je topic, ook ik heb een vriendje gehad een paar jaar geleden die mij na 2 jaar ontrouw was, en dat hakt er behoorlijk in. nu met mijn huidige vriend heb ik ook weer last van die onzekerheid, heel vervelend! ik probeer het weg te stoppen als hij weggaat mar dat lukt meestal niet en ik kan dan eigenlijk ook nooit zo goed slapen als hij er niet is. ik weet dat hij van me houd en niet zoiets zou doen maar toch die onzekerheid.
@Made, misschien wel fijn om af te spreken dat jullie op de avond nog even contact met elkaar hebben. Voor hem een kleine moeite om even ergens heen te lopen waar hij bereik heeft en jij bent gerust gesteld.
Ik denk dat heel veel mensen je gevoel wel begrijpen. Ik heb/had dat ook. En als hij dan terugkwam had hij helemaal niets door dat ik me zo voelde, dus hij deed gewoon volkomen normaal en dan dacht ik bij mezelf, waar heb ik me toch druk om gemaakt? Komt goed meis.. nog ff en hij is weer lekker bij zijn gezinnetje
Ik denk dat je met die laatste zin echt de spijker op zijn kop slaat. Maar dat maakt het voor jou niet minder vervelend natuurlijk. Volgens mij is die tip om van te voren af te spreken dat hij je toch even probeert te bellen, een hele goede. Nu heb je daar achteraf niks aan, maar als het nog een keer voor komt is dat misschien wel een idee. Desnoods gebruikt hij even de vaste telefoon van de plek waar hij is. Wij hebben ook wel eens dat soort overnachtingen en ik weet dat het lastig kan zijn om dan even een rustig moment te vinden om te bellen. Maar 'lastig' is niet onmogelijk, zeker niet als je het vooraf afgesproken hebt. En als dat jou helpt om de nacht beter door te komen is het voor hem denk ik een kleine moeite. En het helpt jou misschien wel om toch ( met wat kleinere stapjes) wat meer vertrouwen te krijgen. En daar heeft hij uiteindelijk ook voordeel aan.
Nou ik heb hem gesproken.....kon het niet laten en heb toch zelf gebeld.....bleek dat hij wel berichtjes stuurde, maar vanochtend zag hij dat hij ze weer terug gekregen had en dus helemaal niet verzonden waren. Hij vond het heel vervelend voor mij dat het nu zo gegaan is en de volgende keer zal hij ook mij bellen en niet smsen. Hij is nu net daar vertrokken en verwacht hem zo rond 3 uur weer thuis. Ben blij dat het allemaal achter de rug is en dat ie straks weer lekker thuis is. Gelukkig heb ik me om niets zorgen gemaakt. Maar nogmaal bedankt voor al jullie steun, was bang dat ik een onwijs zeikwijf was en de enige was die me zo zou voelen, maar het tegendeel bleek waar.
gelukkig maar dat hij straks weer lekker thuiskomt! Vind het wel heel goed van je dat je hier je verhaal hebt geplaatst ipv hem te bellen...ZO ben je toch je ei kwijt zonder dat hij er 'last' van heeft gehad
Hoi made, Inderdaad ben je niet de enige die zich zo voelt. ik denk dat vele meiden hier precies weten hoe dat voelt en het is ver weg van een prettig gevoel in een relatie. Je wilt iemand 100% vertrouwen en dat lukt je niet. Ook bij mij heb ik dit aan de hand nu. en ook ik heb geen idee hoe ik dat vervelende onderbuik gevoel moet stoppen en hem te vertrouwen zoals hij zegt dat hij is. Voorbeeld daarvan was afgelopen vrijdag. als ik zo vrij mag zijn om te hier neer te zetten. al lange tijd (sinds zwanger/geboorte dochter) is ons sexleven waardeloos. heb dit al meerdere keren aangegeven en hij zegt telkens het ligt niet aan jou maar aan mij ik heb sinds de geboorte geen zin meer. Oke daar heb ik begrip voor ook voor hem was het schokkend allemaal. Echter na een lange tijd geduld begon mij een oud gevoel weer te bekruipen...5 jaar geleden hebben we ook een zelfde dieptepunt gehad en door mijn onderbuikgevoel toen en wat speurwerk kwam ik erachter dat hij sexlijnen belde ...dit kan hij niet meer maar goed het onderbuikgevoel van toen is dus terug..Ik probeer het weg te stoppen maar na afgelopen vrijdag lukt me dit helemaal niet meer. Afgelopen vrijdag is zijn zusje hier gezellig geweest en toen manlief s'ochtends de deur uit ging zei hij nog om 2 uur heb ik mijn laatste afspraak en daarna kom ik naar huis dus ben vroeg thuis want het is in R'dam dus vlakbij. hij wist dat zijn zusje langs zou komen. en mede omdat hij had gezegd vroeg thuis te zijn stelde ik s'middags mijn schoonzus voor om gezellig te blijven eten en dan brachten wij haar s'avonds wel terug naar a'dam...manlief zou vroeg thuis zijn dus dacht dat kan wel dan. zo gezegd zo gedaan schoonzusje bleef eten. Echter om 17.00 uur nog niks gehoord...dan maak ik me nog niet zo druk afspraken kunnen uitlopen. Maar toen hij om half 7 nog niet thuis was en we niks gehoord hadden heb ik hem een sms gestuurd waar hij niet op reageerde. om kwart voor 7 ben ik hem maar eens gaan bellen en zijn prive mobiel stond uit en zijn zakelijke nam hij niet op. na 6 keer bellen van mij en schoonzusje dachten we dat er wat was gebeurt ofzo..tja hij zit op de weg dus kan altijd wat gebeurt zijn.. dus we maakte ons toch wel zorgen...uiteindelijk om 7 uur belde hij op dat hij onderweg was en de tijd vergeten was en nog wat was gaan nadrinken met die afspraak. Oke dat kan maar toch raar als je zegt vroeg thuis te zijn en je zusje er is. Maar goed...Toen kwam meneer thuis en in een oogopslag zag ik dat hij zijn trouwring af had :x en toen werd ik me kwaad! dus na drie keer vragen aan hem waarom hij zijn ring af had en hij mij drie keer herhaalde kwam hij met het verhaal dat hij op kantoor een collega had geholpen met het verplaatsen van een kopieermachine en dat er een poot vanaf brak en deze dus op hun hand was gevallen en omdat hij dik werd hij zijn ring had afgedaan! ik heb zijn hand gezien.....er was niks te zien! en waarom doe je hem dan niet aan je andere hand maar gewoon in je broekzak!!! maar goed heb het toen maar even gelaten omdat zijn zusje er ook nog was...om dit al lange verhaal korter te maken...zusje weggebracht die zei dus ookal dat ze het maar een raar verhaal vond...heb hem daarna thuis geconfronteerd en gevraagd me de waarheid te vertellen maar hij werd kwaad en bleef bij zijn verhaal. Gister nogmaals gevraagd maar werd weer kwaad en houd het nog steeds op dat kopieerapparaat. Wat moet ik hier nou mee? zijn verhaal aannemen als waar of is het toch wel een beetje vaag? sorry voor mijn lange verhaal maar moest het ook ff kwijt
Amberliek, sorry maar ik geloof er geen snars van. Het is misschien hard, maar hij werkt het zelf in de hand door te zeggen dat hij om een bepaalde tijd thuis is en dan vervolgens uren te laat te komen. Ik zou het niet accepteren en goed met hem praten en ook zeggen dat je schoonzus het ook een raar verhaal vond. als het echt zo is, dan zou ik in ieder geval willen dat hij zich aan zijn afspraken hield of even zou bellen. Ik vind het heel aso om jou zo bezorgd thuis te laten zitten. Nee sorry, ik zou laaiend zijn. kan je niet geruststellen.