pijnlijke steken

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door lene86, 22 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lene86

    lene86 Lid

    22 aug 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey

    Ik ben 31 weken en 3 dagen zwanger. Op 25 weken had ik al harde buiken, heb 2x aan een monitor gelegen maar dit was oke. Geen ontsluiting of verweking. Enkele weken later wass de hals zelfs nog langer geworden. Gyn zei dat ik in namiddag wat moest rusten en de rest vh huishouden rustig aan mag doen en veel drinken. Dit doe ik nu al 6 weken en harde buiken zijn niet erger, tegen de avond wat meer...heb wel menstruatieachtige pijn in onderrug maar daar maakte men niet veel uit.
    Baby ligt al met hoofdje naar beneden. Nu heb ik sinds 2 dagen last van venijnige steken rondom vagina en aars, ze gaan niet gelijktijdig met harde buiken...als ik rondloop merk ik ook een druk naar beneden toe...gevoel dat ik naar groot toilet moet...soms ook pijnscheuten thv blaas, ontsteking is gecontroleerd, was oke. Moet ik me nu ongerust maken over die druk en steken? Baby is heel actief maar mama slaapt slecht:)
    Ook heb ik een moeilijk stoelgangpatroon. De ene dag lukt het goed, andere niet.

    Groetjes
    Lene
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    15 dec 2010
    2.663
    0
    0
    Hallo,

    Dit klinkt alsof die kleine aan het indalen is. Dat is niet erg bij dit termijn, want het zegt niet dat je te vroeg gaat bevallen.

    Groetjes Ineke
     

Deel Deze Pagina