Iemand een idee of ik me zorgen moet maken? Sinds 2 dagen elke keer als ik in bed lig heb ik ongikrampen... Ben bij mijn zoontje bevallen met 35 weken door een afwijking maar ben bang dat het dadelijk veeeel eerder begint....Alleen heb ik overdag die krampen niet... Iemand enig idee??
Ik ben ook 26 weken zwanger en heb 's avonds ook ongi krampen en harde buiken. Dit hoort erbij! Je kindje maakt een groeispurt waardoor je banden extra gaan uitrekken! Google of kijk maar eens bij dingen die horen bij 26 weken.
Ja zeker, als ik me omdraai in mijn bed krijg ik onwijze steken in mijn lies en dat zijn echt je banden, vorige week toevallig uitvoerig bij de pufcursus over gehad, schrok er eerst ook van maar toen dacht ik "o ja dit is wat zij bedoelde". En ook is 's avond mijn buik keihard met ongi krampen..het voelt niet fijn maar denk inderdaad maar zoals je man denkt, de kleine is hard aan het groeien!