Zoals de titel al zegt heb ik na het stoppen van de pil nog geen enkele bloeding gehad. Geen druppel, geen veeg, geen bruin, rood, roze... Niks Wel kramp gehad, paar dagen ook en verwachtte dus ook het ergste Ik ben inmiddels 1,5 week verder en zit er eigenlijk op te wachten... Want dan kan ik beginnen met bijhouden etc. Uiteraard al even een test gedaan en die was omo wit Ik heb wel stuggere/slijmerige afscheiding (sorry voor de info), maar misschien herkent iemand dit?
Ja leuk is dat hè Zit echt een beetje te wachten op niks... Terwijl het voelt of het ieder moment kan losbarsten
En dat kan zomaar optreden? De vorige keer was ik namelijk in ronde 1 zwanger en was mijn exact volgens het boekje
Voor ik aan de pil begon was mijn cyclus trouwens ook regelmatig; elke maand netjes ongesteld geweest met alle drama die erbij hoorde. Dat is destijds ook de reden geweest om met de pil te beginnen... Te zware menstruatie
Of het zomaar kan optreden weet ik eigenlijk niet. Hoe is jou gewicht? Het kan ook bij het ontpillen horen dat het iets later komt.
Ik heb net even de kenmerken bekeken die bij pcos horen en het enige wat aansluit is "overgewicht" Voor ik met de pil begon was mijn cyclus normaal, geen overbeharing, geen acne, etc... Het is een syndroom, dus minder erg of erger worden kan, maar verdwijnen niet... Ik ga er dus maar niet vanuit dat ik dat heb, maar aan het ontpillen ben. Sowieso is een uitblijvende menstruatie een kenmerk, maar die heb ik voorheen altijd gewoon gehad. Ik heb even gekeken hoe dat de vorige keer ging en blijkbaar heeft het toen 3,5 week geduurd voor ik een menstruatie had na het stoppen van de pil, ook zonder een onttrekkingsbloeding te hebben gehad
Ik dus ook...heb vorige week vrijdag mijn laatste pil genomen en nog niks van een bloeding gehad...wel krampen en iedere keer denk nu zal het wel zover zijn, maar geen bloed te bekennen. Had de laaste paar weken wel last van doorbraakbloedingen...vind het maar raar allemaal!
Raar is dat! En ondertussen maar rondlopen met maandverband/tampons, just in case Het komt wel denk ik, alleen niet op het moment dat wij verwachten. Welke pil gebruikte jij?