Ik weet even niet waar ik dit het beste kan plaatsen, vond eerste symptomen ook niet echt een goede plek dus plaats het maar even hier. Ik heb een hele chaotische maand achter de rug, druk, onregelmatige werktijden, man van huis doordeweeks dus alles alleen doen, dus was af en toe het overzicht een beetje kwijt. Hierdoor ben ik in week 1 (dag 4) week 2 (dag 10) en week 3 (dag 15) de pil vergeten. Ik heb deze pillen ook later niet ingenomen, kwam er veel te laat achter en heb sowieso deze maand zo onregelmatig geslikt.. Ik weet dat 1 pil vergeten niet zo heel erg hoeft te zijn en dat je je (volgens nieuwe richtlijnen?) Pas zorgen hoeft te maken als je er 2 achter elkaar vergeet. Maar ik kan nergens vinden hoe het zit als je elke week 1 pil bent vergeten. Kan iemand me dat vertellen?
De huisarts vertelde mij ooit dit: Als je de eerste zeven pillen goed slikt (dus juiste dag beginnen en de eerste week geen een vergeten) dat je dan in principe (!) veilig bent. Dat een pil in week 2/3 vergeten dan niet veel kwaad kan. Jij hebt dag 4 een pil vergeten en daarna nog eens twee. Dus je loopt een risico. Als je aan de pil bent en zwanger kun je in de stopweek gewoon een bloeding krijgen, dus je zult moeten testen om duidelijkheid te krijgen.
Heeft vrij weinig nu voor aankomende maand aangezien ze dag 15 al voorbij is. Als ze aankomende pilstrip weer de pil slikt zoals het hoort is ze gewoon veilig.
Denk dat je niet meer kan doen dan afwachten. Als je wel seks hebt gehad bestaat er denk ik wel een kans dat je zwanger bent maar hoeft natuurlijk niet. Ik vraag me toch af hoe mensen hem kunnen vergeten? Hij lag bij mij op mijn nachtkastje. Ik zag hem altijd als ik naar bed ging.
Heb je in die dagen wel sex gehad? Je loopt zeker risico maar hoeveel dat ligt er een beetje aan hoe je lichaam op de stoffen in de pil reageerd en hoe vruchtbaar je bent. Gewoon afwachten, is geen zinnig woord over te zeggen, 😉
Ik vergat hem vroeger altijd met regelmaat (nooit zwanger geworden daardoor). Ik sliep regelmatig ergens anders. Dus leuk als hij dan op je nachtkastje ligt maar daar heb je dan niks aan. Iedereen heeft een andere persoonlijke situatie lijkt me.
Dit idd Gewoon echt een chaotische maand. En ik doe het dan ook maar gelijk goed met iedere week 1 vergeten, haha 😂 Dank jullie wel voor jullie reacties. Had eigenlijk gehoopt dat de theorie dat het bij 2 achter elkaar vergeten pas een risico is, nu ook zou gelden. Toch maar even testen dan straks!
Volgend mij ben ik vrij vruchtbaar, haha, vorige keer was het in 1 keer raak na het stoppen met de pil. Als het zo is, is het kleine frummeltje welkom hoor, zeker weten, maar wilde toch even weten hoe het nou precies zit
3 keer vergeten in een maand, ik denk dat de betrouwbaarheid dan wel een stuk is afgenomen. Geen ervaring maar succes afwachten.