Ik denk niet dat het voldoende in de huid trekt om wat te doen. Bovendien lijkt het me ook niet prettig om op je buik te hebben, te vet.
Nee, dat helpt niet. Je kunt niets tegen striemen doen. Het wordt veroorzaakt door de onderste laag van je huid die niet genoeg kan meerekken en daardoor begint de scheuren. Cremes en zalfjes kunnen niet zo diep in de huid komen om effect te hebben. En dat geldt voor welke soort dan ook, ook voor speciale striae-creme.
Klopt dit heb ik ookal vaker gehoord en gelezen.. Maar als je van het trekkende gevoel van je huid af wilt schijnt die gel van vaseline (bruine fles, doorzichtige oliegel) erg goed te helpen.. houdt het goed soepel.. succes ermee iig!
Heb ook ergens gelezen dat, alhoewel er in de reclame iets anders wordt beweerd, niets echt helpt tegen striemen. Je bent en gevoelig voor en je krijgt ze of je krijgt ze niet. Nou smeer ik me wel elke dag in met bio oil. Het zekere voor het onzekere omdat ik er in mijn puberteit wel last van had (groeiende heupen/borsten etc). Nu nog niets te zien. Blijven hopen want we zijn er nog niet
Castor olie doet wonderen, alleen ruikt het niet zo lekker. Maar mijn striae is heel mooi en sneller dan normaal genezen ervan. Het maakt je huid ook steviger.
ik kreeg ook striemen in mn pubrertijd. met 22 weken bij de eerste een piepklein scheurtje en met 36 weken boem! mn hele buik eronder. het is net een slagveld. met de tweede zijn ze iets langer geworden nu bij de derde nog niks nieuws te bekenen
Idd smeren is fijn maar niets helpt helaas. Ik dacht ook bij mijn zoon onghavend te zijn maar helaas me t 38 weken toch striemen. Nu nog geen nieuwe zijn wel wit geworden