nou hij heeft niet direct afgehaakt..anders had je wel wat gehoord toch?! wat een spannende dag(en) zal je hebben...
Fijn Geeft niet hoor. Het is echt een binnenvetter en een negatieve denker. Terwijl ik altijd heel positief ben en heel open. Soms botst dat, maar meestal houden we elkaar goed in evenwicht. En ja dan zit een goed gesprek er meestal niet in, gewoonweg omdat je je moeilijk kunt verplaatsen in de ander. Ik hoop dat dit wel werkt om hem makkelijker mijn gedachtes daarover duidelijk te kunnen maken en ik hoop dat ik het in zoverre ook uit hem kan krijgen dat het mij ook duidelijk is hoe hij er over denkt. En als het een nee wordt uiteindelijk vind ik dat heel erg jammer, maar we hebben al een fantastisch ventje, waar ik zo ontzettend blij mee ben!!
je hebt hem nu voor een ultitmatum gesteld en dat is link. het kan 2 kanten opgaan. je hebt alle reden om zenuwachtig te zijn. ik had het denk ik niet zo gedaan.nee wordt nu bikkelhard nee. maar misschien is het voor hem wel goed om zo geconfronteerd te worden. of hij vind dat hij geen keuze meer heeft en er dus maar "mee instemt voor de lieve vrede" ik denk toch echt dat jullie niet onder een serieus gesprek uitkomen wat dit onderwerp betreft.
Geen idee eigenlijk... Hoop eigenlijk dat hij er uit zichzelf over begint, want ik wil er zelf niet over beginnen. Wil hem niet pushen. We wachten in spanning af....
Nee hoor, heb geen ultimatum gesteld. Wil weten wat hij denkt, dat is alles. Ik wil ook niet onder een gesprek uitkomen, dat is juist wat ik wil.... Om er dan samen over te praten.
zal ik als ik jou was ook zeker niet doen, net als eerder al werd gezegd, t is een man en die moet het misschien naast zich neerleggen en over een paar dagen er pas op terug komen ik duim heel hard mee voor je...ik ken de spannng!
Als het dan toch bij nee blijft kun je je er misschien bij neerleggen omdat hij dan wel zijn redenen heeft gegeven dus in dat opzicht in hoe je het ook beschrijft vind ik het goed dat je hem een brief hebt geschreven ja! Zal hij de broef al gelezen hebben? Spannend wel hoor dan he
Spannend dagje dus! Ik vind het wel een goed idee trouwens, als je hem zo wel rustig kunt "vertellen" wat je gedachten zijn. En als start voor een verder gesprek. Dat doe ik zelf ook weleens. Als ik iets wil bespreken wat manlief liever uitsteld. Even een mailtje overdag als jij op zijn werk zit. Dan kan hij er alvast over nadenken, en dan 's avonds samen praten. Als het zo werkt, dan moet je het gewoon doen.. (en mijn man en ik kunnen verder ook prima praten, hebben een prima relatie, alleen soms is hij een echte man, en ik een echte vrouw, en hebben we even een omweg nodig om ons verhaal te doen
Juist En voor ons werkt dit ook beter. En inderdaad MissMom, als het een nee wordt/blijft uiteindelijk dan kan ik me daar ook makkelijker bij neer leggen. We hebben een fantastische zoon en daar geniet ik iedere dag van. Maar een simpele "ik wil het gewoon niet" vind ik zo kinderachtig, daar kan ik niets mee. Doet me eerder denken aan: waarom niet, nou daarom niet. We zijn beide volwassen, dan mag ik wel een volwassen antwoord verwachten toch?
Spannend zeg! Ik hoop voor je dat je eindelijk de duidelijkheid krijgt die je nodig hebt En dat je vriend je wens serieus in overweging neemt.
bij ons is het omgekeerd. Man wil wel een tweede en ik niet. Moet wel bekennen dat ik daar wel argumenten voor heb, dat ben ik hem verschuldigd vind ik. In begin maakte het me wel beetje bang, dacht ik van als zijn behoefte echt heel groot is kost het dadelijk onze relatie. Maar gelukkig is hij van mening dat we het allebei moeten willen
Haha, te oud! Vriendlief hier werd op zijn 41e papa van de 1e. Gelukkig dat hij niet een dergelijk standpunt had. Maar of er een 2e komt is ook nog niet zo zeker. Misschien gaat hij nu een deadline stellen, qua leeftijd. Nou ben wel benieuwd hoe hij vanavond reageert. Of misschien beter dat hij inhoudelijk nog helemaal niet reageert, maar jouw input overdenkt en er later op terug komt. Spannend hoor!! Ik zal duimen!!
Hoezoooo te oud???? Die van mij is op zn 45e nog voor de tweede keer papa geworden (de oudste is 21 ) en als alles goed gaat dan wordt hij nog wel een keertje papa. Nou dan zal hij zo 47 zijn.