Hallo Mijn man en ik beginnen 24 september aan de cursus samen bevallen. Heeft iemand ervaring met deze cursus? En zoja goede of slechte? Groetjes
Ja hoor, ik! Cursus is wat langdradig maar wel knus, vol info en achteraf heel nuttig door de ademhalingstechnieken (ik heb super bevalling gehad en kreeg complimenten van kraamzorg en VK omdat ik zo beheersd mn weeen opving, lang leve de cursus ). De mannen in onze groep waren wel wat scpetisch en bleven dat eigenlijk ook best wel (maar zaten elkaar op te fokken zeg maar). Al met al veel aan gehad maar nu met mn tweede geen behoefte meer aan (de kennis is ook nog aardig vers!). Veel plezier... en laat je vent ook eens een keertje thuis , heb ik tijdens de BV info-avond gedaan. groetjes!
Hallo, Wij hebben de cursus tijdens de eerste zwangerschap ook gedaan en wij hebben er samen ontzettend veel lol en plezier aan beleefd. Het was erg gezellig en ook leerzaam. Christiaan deed alles veel beter als mij en dat was dus ook de nodige lol waard. Ik moest steeds lachen om de oefeningen en kreeg de ademhalingstechnieken niet onder de knie en dat bleek bij de bevalling ook wel, hahaha...Ik deed alles omgekeerd, maar ja, ik moet wel zeggen dat ik heel ontspannen de bevalling ben ingegaan en dat nu ook met de tweede zwangerschap ik veel rustiger ben! Wij vonden het dus super en jammer dat we wegens omstandigheden de tweede keer de cursus niet hebben kunnen doen.... Groetjes Karin
Wij hebben 'm hier in Almere gedaan : informatief, erg gezellig, leuke contacten met andere zwangeren, goede curusleidster.
ik doe hem ook in almere en heb nu 2 avonden gehad. Mijn vriend vond het ook niks maar vind het toch wel interesant. En dat hij niet de enige is die er naar toe gaat als man zijnde.
wij doen er ook aan mee hebben 4 avonden gehad, is erg gezellig... een leuke groep... wordt heel wat afgelachen, maar ook veel info en nuttige oefeningen!