Ik ben uitgeteld op vrijdag de 13de ben beslist niet begelovig maar vindt het wel gheel erg grappig en ook toevallig vooral omdat ik dol ben op horror en trillers zowel boeken als films zijn er nog meer meiden wiens kindje op vrijdag de dertiende wordt of is geboren
Ikzelf ben niet op een vrijdag de dertiende uitgeteld ofzo. Maar een tante van mij was wel uitgeteld op een 29ste februari (al een tijdje geleden en kindje is ook niet op die dag geboren), maar dat lijkt mij ook wel grappig en speciaal.
Mijn neefje is op 13 juli geboren op een vrijdag, hij kwam om 23,55 uur, mijn broer hoopte nog dat hij tien minuten later zou komen maar het was een spoedkeizersnede geworden dus dan heb je geen keuze. Hij is een mooie gezonde jongen geworden en is ondertussen al een beginnende puber. Het is inderdaad bij geloof en mijn broer heeft het er nadien eigenlijk alleen maar om gelachen. Mijn neefje ziet het ook heel comisch, zie je wel zegt hij altijd als het om vrijdag de dertiende gaat, er gebeuren ook leuke dingen, kijk maar naar mij.
Toevallig, m'n pa is op vrijdag de 13e geboren! Uit een Surinaamse moeder in Oranjestad (Aruba) dus ze zijn daar heeeel bijgelovig. Maar eh, hij loopt nu op z'n 58ste nog steeds kerngezond rond hoor!
Ik was ook op vrijdag de 13e van Vigo uitgerekend. Echter is hij pas de 24e geboren Ik had er geen problemen mee ofzo. Ben verder niet bijgelovig. Vond het wel grappig
mijn zusje is op vrijdag de 13e om precies 13 uur geboren haha en ik heb nog nooit iemand ontmoet met zoveel geluk in haar leven
vlademira ik had bij eerste symptomen waar je topic ook stond nog een reactie achtergelaten! je vroeg om te mailen of msn oid! misschien vind je het ook leuk om bij de juni mama's te komen kletsen heeeeel gezellie hoor die kun je vinden bij bevallingslijsten forum misschien zien we je daar!
de vriend vam mij moeder is op vrijdag de 13 geboren. 13 oktober. Zelf ben ik uitgerekend op 29 februari ook zo een aparte datum.
Wij verwachten ook een schrikkelkindje, en de dag ervoor is m'n man jarig. Dus we zien wel Eerlijk gezegd zal het mij een zorg zijn op welke datum we gaan bevallen. Als het maar een beetje vlotten wil en ons kindje maar gezond mag zijn.
Half-Surinaamse vader, andere helft is Arubaans (blanke joodse vader). Mijn moeder is bleek, blond, blauwe ogen...en m'n pa heel iets getint, met zwart haar en groene ogen. 't Enige dat je aan mij ziet zijn m'n neus en lippen, voor de rest ben ik heel wit enzo
Ik ben ook op vrijdag de 13e geboren, maar voel me niet bepaald een ongelukskind . Heb best vaak mazzel. En ik vind het ook nog eens leuk dat ik op vrijdag de 13e ben geboren, ben niet bijgelovig. Liefs.