Het is inderdaad erg vies weer, maar met een leuke poncho van Pardoes en een paraplu is er ook niks aan de hand Zoals ik al zei: De meeste attracties hebben overdekte wachtrijen. En in het Sprookjesbos houden de bomen veel regen tegen. Ik hoop dat jullie veel plezier hebben!
thnkx voor het plezier wensen het weer viel toch ff tegen eerst dacht ik '' daar lopen we wel ff doorheen, ben niet van suiker'' , maar zelfs met poncho waren we zeik en zeik en zeiknat.. ( die hadden we mooi al bij de zeeman gekocht voor 50 cent ) zelfs mn sokken waren doorweekt hahaha. Vooral in het sprookjesbos was het echt een drama. Gelukkig wel erg rustig in de attracties, maar zijn om 15.30 toch maar naar huis gegaan, was geen doen om van bijv het carnaval festival naar de droomvlucht te lopen omdat je anders als een bezopen kat aankwam Maar gelukkig tot 13.30 ofzo droog weer gehad en al veel kunnen doen en overal kunnen blijven zitten ook mooi nog naar Raveleijn geweest, dus over het algemeen toch een geslaagde dag!
Toen wij een tijd terug in bosrijk waren toen was het ook een dag zo ontzettend aan het regenen, was in oktober, dus ook best koud als je nat bent. We dachten ook ach we gaan wel, maar na een tijd ben je toch ZO nat en koud haha. Dus dan maar even opwarmen in een restaurantje met warme choco. Ideaal als je dan naar je huisje terug kan en een warm bad of douche kunt nemen, heerlijk!
Haha, het was verschrikkelijk vandaag! Maar troost je, gisteren was nog veel erger! Vandaag in elk geval 's ochtends nog droog!! Wij zijn ook om 4 uur helemaal doorweekt naar huis gegaan, maar de kinderen hebben 3 dagen genoten en daar gaat het om!
Gelukkig! Jammer dat je toch nog zo 'verzopen' bent Voor ons maakt dat niet uit, want we zijn zo weer thuis. Maar misschien voor de mensen die verder wonen een idee om een extra paar sokken en schoenen mee te nemen (in de auto laten liggen, hoef je ze niet mee te sjouwen), zodat je in elk geval niet met natte voeten naar huis hoeft Maar wel fijn dat je in elk geval niet lang hoefde te wachten bij de attracties.