Vrijdag opnieuw geslachtsbepaling!

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door guusje27, 14 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Het was wel mijn eerste ingeving, maar echt iedereen zei; nee...jullie krijgen een jongetje! Toen ging ik zelf ook zo denken..
    Maar je moet altijd naar je gevoel blijven luisteren he!
     
  2. Marijee

    Marijee Fanatiek lid

    21 jan 2008
    2.295
    0
    0
    haha ja zo zie je indd maar weer dat je je gevoel niet snel in de steek laat..

    ik had hetzelfde.. vanaf begin heb ik gezegd het word een meisje maar omdat ik daar zo op begon te hopen probeerde ik mezelf te beschermen met de gedachten dat het een jongetje zou worden omdat ik bang was dat ik anders teleurgesteld zou zijn als het geen meisje was.. terwijl het mij echt niet uitmaakte wat het zou worden zoalang het maar gezond is.

    mijn gevoel en die van iedereen om me heen bleek dus te kloppen want we krijgen indd een dochtertje.
     
  3. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Leuk hoor! Mijn vriend was helemaal perplex want in zijn familie worden er alleen maar jongetjes geboren. Hij was er dus heilig van overtuigd dat we een jongetje zouden krijgen! Toen we bij de echo te horen kregen dat het een meisje gaat worden viel hij bijna van zijn stoel af! haha... Hij zei; ik denk dat ik een meisje zelfs nog wel leuker vindt.... lief he!!:p
     
  4. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.249
    4.480
    113
    Ja leuk is dat he.

    Ik was er van overtuigt dat het een jongen zou worden.

    Reden, mijn oma kreeg alleen jongens
    en die jongens kregen alleen meisjes
    en mijn zus en ik hadden dus weer alleen jongens dus voor mij heel logisch dat ik weer een jongen zou kregen.

    Was dus stom verbaast de streepjes te zien en 100 % zekerheid dat het een meisje zou worden.
     

Deel Deze Pagina