bedankt lobke, dat hoop ik idd ook!! en ben erg blij dat ik niet die mmm in moet! bedankt thee!! ben jij degene di eme heeft toegevoegd op fb trouwens? :S
Ik heb net de ha gebeld, vrijdag afspraak. Zo naar ikea, even wat anders! Sorry Denise, het is niet persoonlijk hè!!!
Ik ga vrijdagochtend naar de huisarts. Alleen wil ik wel even concreet hebben wat ik van hem wil. Dus kunnen jullie me helpen met vragen. Ik ga het opschrijven zodat ik niets vergeet.
Hahaha, had jouw bericht nog niet gezien Emmer. Wat ga jij concreet vragen? Wat wil je degaan hebben?
Babke veel leuke plannen hebben jullie. Fijn! Maken jullie eens per jaar een grote reis? Goed van je dat er een afspraak staat bij de ha. Ook hij kan geen wonderen verrichten maar misschien wel een klein beetje hulp bieden bij je lange cyclus. Er bestaan medicijnen om een ongesteldheid op te wekken. Ik weet eerlijk gezegt niet of dat ook garanties biedt voor de cyclussen daarna, of die regelmatig blijven. Of tenminste "normaal" Dat je lange cyclus nu veroorzaakt word door de vmk is nooit met 100% zekeheid te zeggen. Daarom vind ik dat de ha je daarin serieus Moet nemen en andere zaken moet uitsluiten/nakijken. Ook kun je vragen of ze je bloed kunnen nakijken. Het schijnt ook weleens voor te komen dat als je schildklier niet goed werkt je ook problemen kunt krijgen bij je menstruatiecyclus. Als je ha wat dingen nakijkt en je evt medicatie voorschrijft is er in ieder geval actie ondernomen. En dan kun je ook direct afspraken maken voor de komende periode. Als hij zegt probeer zelf nog drie maanden, dan kun je direct teruggaan.
@Thee, nou dit was onze eerste grote reis. Hadden we dus veel eerder meoten doen Ik weet niet of een menstruatiecyclus opwekken je cyclus reset. Ik hoop het, maar twijfel daar aan. Ook wil ik dan niet nog 3 maanden wachten op een eisprong, hoogstens twee. (kijk zo maak ik wel concreet wat ik wel en niet wil). Misschien wil ik ook wle doorgestuurd worden. Het liefst zou ik willen dat ze eens in mijn eierstokken keken met zo'n echo ofzo. Groeit er iets, zijn er allemaal blaasjes te zien of erger? Ik vind het ook zo raar dat ik deze cyclus wel steeds cyclussen heb voor wat betreft de slijm vorming. Het gaat van sticky, naar creamy, beetje watery en weer terug. En dat al 3 keer ofzo. Ook de vals positieve ovulatietesten zijn vreemd. Ik moet niet vergeten om nog even voor de zekerheid een k2v5 te doen. Dan kan ik dat verwijt in eider geval niet krijgen. Bloed nakijken is wel een goede ja.
Ik vraag meteen een verwijzing naar de gyn, punt. Ik heb genoeg historie, helaas, om dat te willen. Denk dat ze dan mijn eierstokken gaan doorspoelen.
Ze heeft vanaf huis tót huis gehuild, geroepen, ze wilde alles hebben, gillen pffffff dat was met de boodschappen. In I.kea wild ze de hele tijd lopen, werd boos als ze door moest lopen, je kent dat wel. Ze is nooit zo. Denk dat ze mij gewoon heel goed aanvoelde vandaag.
Balen emmer dat je dag niet zo geslaagd was. Denise hoe is het? Ben je al op die roze wolk geklommen??
Denise!!!!!! WAT BEN IK BLIJ VOOR JE!!!! Dit zal zo goed voelen voor je!! Jippie!!!!! Sorry lieve andere meiden.... Maar jullie tijd komt ook, ik weet t zeker! Thee, hebben je klysma's geholpen? Babke en Emmer: goed dat jullie naar de dokter gaan! Babke, ik zou er altijd rekening mee houden dat hij/zij de onderhandeling met je aangaat. Dus als jij zegt: ik wil 2 mnd wachten, maakt hij er 3 van. Ik ken je ha niet, maar zou daar wel rekening mee houden. Je kan t zelf ook altijd nog "vertragen". Emmer, kruip maar lekker vroeg onder de wol vanaaf.... Knuffels voor jou!
Net op kraamvisite geweest bij L.ia.m. Zoo lief En de uggs werden zeer goed ontvangen. Emmer, verwen jezelf even. Vrijdag naar de dokter dan kun je vast weer verder.
Ik ga vragen om doorsturen. Als dat niet kan om iets om de menstruatie op te wekken. Als ik dan bijv. 1juli nog niet normaal ongesteld ben wil ik alsnog doorgestuurd worden. Wat bedoel je met vertragen?
Daarmee bedoel ik dat als hij je nu door zou sturen terwijl je dat te vroeg vind, je natuurlijk niet hoeft te gaan!
Oh zo. Nou wil op zich wel. Ik wil alleen als de boel weer werkt zelfstandig weer verder. We kunnen het samen, dat weet ik zeker. Ik heb nu gewoon even een "opstapje" nodig. Haha heb ik met mijn lengte wel vaker. Hoest met jou? Krijg je al een buikje?
Leuke woordspeling Bab! Haha! Ja, ik begin nu wel een buikje te krijgen. Anderen zien het nog niet, maar manlief en ik wel degelijk. Vooral in de avond! Binnenkort zal ik wel een foto plaatsen hier. Hoe gaat t met afvallen?